CAMPANIE ÎN ACȚIUNE
Școli din mai mult de 20 țări din întreaga lume colaborează pentru a construi o comunitate de un milion de copii cu o singură misiune supremă, aceea de a salva bunicii acestora.
CLASAMENT
Poate copilul dvs. și școala acestuia să se numere printre principalii Eroi FAST din lume?
INFORMAȚII SUPLIMENTARE
RECORD MONDIAL
Vreți să ne ajutați să stabilim un record mondial Guinness?
INFORMAȚII SUPLIMENTARE
PAGINA COMUNITĂȚII
Lăsați-vă inspirați de oameni obișnuiți care fac o diferență extraordinară în viețile celorlalți.
INFORMAȚII SUPLIMENTARE
E-CĂRŢI
Există cinci cărți electronice interactive pe acest site web care ajută la ghidarea copiilor în călătoria educativă Eroii FAST.
INFORMAȚII SUPLIMENTARE
CLASAMENT
Clasamentul nostru prezintă toate acele școli extraordinare care participă la campanie.
Copiii își pot ajuta clasa și școala să urce în clasament câștigând puncte pentru „învățarea” părinților acestora în secțiunea „Tabăra de pregătire”, parcurgând cărțile electronice și depășindu-și recordurile personale în cadrul jocurilor online. Punctele individuale ale fiecărui copil se cumulează la cele ale clasei și ale școlii sale, așa că haideți să ne punem pe treabă!
FILTRU:
NR.ȘCOALAȚARĂORAȘPUNCTE
1
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 2623005
2
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 2144307
3
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 1414593
4
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 1407770
5
Brackenfell Primary Cape Town 1324083
6
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1323719
7
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 1204587
8
SP Wydminy Wydminy 1096099
9
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 1008195
10
УВК ШГ38 Бишкек 949508
11
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 948886
12
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 917719
13
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 907097
14
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 764275
15
ZŠ Tribečská Topoľčany 743966
16
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 715396
17
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 713684
18
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 684288
19
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 672612
20
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 656879
21
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 648122
22
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 610736
23
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 603979
24
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 602764
25
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 562458
26
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 561538
27
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 536093
28
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 532596
29
București, Grădinița ”Licurici” București 524896
30
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 517607
31
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 484882
32
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 471500
33
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 462594
34
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 462591
35
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 445560
36
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 445282
37
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 439366
38
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 437198
39
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 426686
40
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 424843
41
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 416776
42
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 410618
43
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 409986
44
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 389003
45
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 367466
46
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 358934
47
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 346485
48
Гимназия 2 Каракол 337578
49
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 331482
50
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 330074
51
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 326330
52
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 308812
53
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 302581
54
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 299830
55
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 298852
56
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 298342
57
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 295890
58
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 295328
59
Средняя школа 40 г.Бишкек 290776
60
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 288541
61
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284432
62
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 279336
63
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 278654
64
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 276724
65
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
66
ZŠ Pugačevova Humenné 265048
67
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 262396
68
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 260059
69
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 259968
70
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 259497
71
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 259268
72
Materská škola Zohor Zohor 253430
73
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 250528
74
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 246354
75
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 235816
76
Henkel škôlka Bratislava 232616
77
Сарненська гімназія №3 Сарни 227178
78
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 223194
79
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 222066
80
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 220834
81
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 218162
82
Przedszkole nr 215 Warszawa 213176
83
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 211164
84
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 210792
85
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 206584
86
ZŠ Mierová 46 Bratislava 206501
87
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
88
Základná škola Čaklov Čaklov 205228
89
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 205220
90
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 203580
91
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 203194
92
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 196130
93
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 195614
94
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 195030
95
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194656
96
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 192206
97
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 190520
98
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 190040
99
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 189972
100
Przedszkole Nr 27 Chorzów 187026
101
СОШ 77 Город Бишкек 187004
102
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 182642
103
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 181006
104
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 178390
105
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 177406
106
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 175258
107
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 174472
108
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 172813
109
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 172562
110
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 171506
111
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171322
112
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 170662
113
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 168620
114
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
115
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 167989
116
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 166676
117
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 166526
118
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 165100
119
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164547
120
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 163570
121
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 162874
122
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 161544
123
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 159713
124
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 158666
125
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 157084
126
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 155842
127
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 154582
128
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 152362
129
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 147679
130
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 145018
131
СОШ 54 Bishkek. 142980
132
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 142002
133
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 141832
134
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 141286
135
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 140500
136
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 138872
137
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 138026
138
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 136240
139
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 136128
140
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 135472
141
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 134380
142
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133580
143
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 132870
144
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 132146
145
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 131138
146
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 128116
147
Escola Joventut Callús 127962
148
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
149
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 127836
150
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 127030
151
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
152
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 125762
153
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 125710
154
Школа UMKA School Алматы 123272
155
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 122372
156
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 121458
157
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 121032
158
УВКГ #69 Фатьянова 10 120491
159
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 118310
160
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 116962
161
Základná škola Trebišov 116818
162
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
163
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 115410
164
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 114598
165
СОШ 47 Бишкек 114194
166
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 113986
167
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 113688
168
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 113674
169
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 113654
170
Základná škola Bukovecká 17 Košice 112652
171
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 112300
172
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 110586
173
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 109038
174
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 109002
175
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 107892
176
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 107366
177
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 106812
178
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 104822
179
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 102838
180
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 102737
181
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 102636
182
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 101342
183
Colégio do Rio Portimão 99654
184
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 99350
185
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 99284
186
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 97662
187
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
188
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
189
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 95784
190
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 95099
191
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 95064
192
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 94930
193
Școala Gimnazială Nr. 156 București 94754
194
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 94728
195
Bellville Primary School Bellville 94608
196
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 94310
197
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 93050
198
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 90523
199
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 90310
200
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90052
201
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 88216
202
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 87712
203
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 87416
204
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 86030
205
ТЕСТ за училище София 85356
206
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 84914
207
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
208
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 84452
209
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
210
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 83780
211
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 83488
212
EB 1 Arganil Arganil 83430
213
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 83266
214
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 82926
215
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
216
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
217
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 81700
218
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 81232
219
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 80560
220
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 79678
221
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
222
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
223
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 77670
224
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 77540
225
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
226
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 77176
227
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 77094
228
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
229
ДГ Снежанка Ловеч 76922
230
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 76795
231
Materská škola Kúty Kuty 76324
232
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 76062
233
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75859
234
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 75240
235
ZŠ Mierová 46 Bratislava 74988
236
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 74849
237
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 74736
238
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 74288
239
ZŠ Zarevúca Ružomberok 73888
240
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 73820
241
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 73503
242
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 73346
243
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 72636
244
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 72079
245
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 72064
246
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 71320
247
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 71226
248
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 70220
249
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 69282
250
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 68326
251
ЧОУ Образователни технологии София 68310
252
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 68300
253
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 68122
254
EB Cruz de Argola Guimarães 67914
255
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 67606
256
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 67532
257
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 67458
258
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 67356
259
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 67344
260
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 66970
261
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 66300
262
Escola E.B1 de Alvor Portimão 65852
263
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 65706
264
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 65358
265
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 63600
266
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 63428
267
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 63220
268
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 62536
269
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 62486
270
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 62068
271
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
272
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 61338
273
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 61020
274
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 60746
275
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 60660
276
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 60572
277
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 60388
278
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 60374
279
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 60340
280
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
281
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
282
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
283
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
284
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
285
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 59900
286
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 59230
287
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 59184
288
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 59000
289
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 58210
290
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 57946
291
СОШ60 Ул Ахунбаева 57600
292
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 57584
293
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 57400
294
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 56538
295
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 55998
296
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 55954
297
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 55820
298
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 55736
299
Colégio João Paulo II Braga 55576
300
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
301
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 55200
302
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 55170
303
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 55020
304
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 54872
305
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 54854
306
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 54646
307
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 53722
308
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 53440
309
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53420
310
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 53051
311
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
312
Základná škola v Kriváni Kriváň 52930
313
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 52040
314
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 51920
315
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 51818
316
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 51618
317
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51459
318
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 51195
319
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 50612
320
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 50600
321
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 50496
322
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 50400
323
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 50300
324
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
325
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
326
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 50072
327
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 50000
328
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 50000
329
Materská škola Žehra 10 48900
330
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 48824
331
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 48800
332
Ceip Francisco Valdés Don Benito 48286
333
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 48215
334
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 48100
335
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 47858
336
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 47690
337
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 47586
338
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
339
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 47105
340
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 47098
341
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 46972
342
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
343
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
344
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
345
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 46300
346
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
347
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
348
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 45520
349
ZŠ s MŠ Častá Častá 45502
350
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 45200
351
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 45200
352
Santa Creu Anglesola 45200
353
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 45130
354
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 45104
355
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 45000
356
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 45000
357
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 45000
358
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 45000
359
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 45000
360
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 45000
361
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 44660
362
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 44660
363
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 44240
364
EB de Pombal Pombal 44200
365
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
366
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 43778
367
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 43753
368
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 43695
369
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 43430
370
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 43300
371
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 43051
372
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 43000
373
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 42560
374
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 42180
375
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 42166
376
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 41802
377
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 41691
378
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41538
379
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 41200
380
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
381
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 40800
382
Spojená škola Vranov nad Topľou 40732
383
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 40680
384
"Saulė" Joniškis 40540
385
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 40497
386
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 40400
387
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 40400
388
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 40400
389
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 40400
390
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 40200
391
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 40200
392
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
393
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 40200
394
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 40200
395
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 40200
396
Salaskóli 201 Kópavogur 40200
397
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
398
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 40108
399
Fellaskóli Reykjavík 40000
400
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 40000
401
Addo Primary School Addo 40000
402
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 40000
403
smyschool test 39642
404
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 39600
405
Ntra. Sra. de la Peña Añora 39288
406
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 39180
407
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 39040
408
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 38979
409
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 38975
410
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38821
411
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 38774
412
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 38491
413
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38480
414
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 38452
415
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
416
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
417
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
418
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 38020
419
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 37743
420
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
421
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 37280
422
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 37200
423
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 37200
424
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
425
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 36900
426
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
427
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 36656
428
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 36640
429
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 36600
430
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 36600
431
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 36448
432
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 36400
433
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 36200
434
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
435
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 36000
436
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 35999
437
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 35870
438
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 35800
439
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 35750
440
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 35700
441
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 35638
442
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 35600
443
Przedszkole nr 62 Warszawa 35500
444
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 35498
445
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 35400
446
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 35400
447
Przedszkole nr 25 Warszawa 35400
448
Zssmš Margecany Margecany 35300
449
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 35200
450
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
451
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 35200
452
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 35200
453
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 35200
454
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 35000
455
Colegio Almedina Córdoba 35000
456
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 35000
457
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
458
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
459
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
460
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 35000
461
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 35000
462
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 35000
463
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 35000
464
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 35000
465
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 35000
466
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 35000
467
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 35000
468
Școala Gimnazială Sântana Sântana 35000
469
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 35000
470
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 35000
471
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 35000
472
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 35000
473
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 35000
474
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 35000
475
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 35000
476
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 34920
477
Jardim das Sementinhas Viseu 34600
478
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 34500
479
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 34360
480
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 34217
481
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 34207
482
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 34000
483
Przedszkole nr 176 Warszawa 34000
484
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 33782
485
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 33714
486
Test School Test 33400
487
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 33320
488
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
489
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
490
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 33204
491
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
492
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 32908
493
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 32755
494
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 32740
495
Základná škola Liptovská Štiavnica 32684
496
Colégio Oficina Divertida Faro 32655
497
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32540
498
Základná škola Hubová Hubová 32540
499
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 32400
500
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 32366
501
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
502
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
503
Vatnsendaskóli Kópavogur 32040
504
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 32020
505
Materská škola Perín Perín - Chym 31720
506
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
507
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 31697
508
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
509
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
510
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 31344
511
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 31200
512
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31140
513
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 31115
514
EB Liberdade Montijo 31080
515
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 31020
516
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 31000
517
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 31000
518
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 30854
519
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
520
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 30600
521
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 30600
522
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 30600
523
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30600
524
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 30600
525
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 30504
526
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
527
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
528
DMD Ovi Debrecen 30400
529
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 30400
530
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30400
531
Kerhólsskóli Borg 30400
532
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 30400
533
Przedszkole w Górznie Górzno 30300
534
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 30226
535
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 30200
536
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 30200
537
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30200
538
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 30200
539
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 30200
540
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
541
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 30100
542
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30022
543
Duhova škôlka Bratislava 30000
544
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 30000
545
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 30000
546
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
547
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 30000
548
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
549
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 30000
550
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
551
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 30000
552
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
553
45 Київ 30000
554
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
555
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
556
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
557
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 30000
558
ZSP Paniówki Paniówki 30000
559
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 30000
560
Szkoła Podstawowa Wrocław 30000
561
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
562
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
563
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
564
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 30000
565
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 30000
566
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 30000
567
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 30000
568
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 30000
569
Escola Galceran de Pinós Bagà 30000
570
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 30000
571
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 29800
572
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 29592
573
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 29450
574
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 29294
575
MŠ Osloboditeľov Humenné 29270
576
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
577
Základná škola Košice 29096
578
CEIP MIRAMAR San Fernando 29060
579
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 29000
580
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 28978
581
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28840
582
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
583
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 28520
584
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 28460
585
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 28330
586
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 28000
587
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 27800
588
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 27800
589
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
590
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 27651
591
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 27608
592
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 27600
593
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
594
SP Wydminy Grunwaldzka 94 27264
595
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 27000
596
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 27000
597
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 26870
598
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 26800
599
Escola L'Espígol Juncosa 26800
600
Közép Utcai Óvoda Debrecen 26800
601
Swartberg Primary Caledon 26800
602
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 26800
603
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 26800
604
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
605
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 26600
606
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 26600
607
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26600
608
Nume Scoala Test TestO 26408
609
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 26400
610
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
611
Základná škola Modra 26400
612
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
613
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 26200
614
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26100
615
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 26100
616
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 26000
617
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
618
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 26000
619
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 26000
620
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 26000
621
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 26000
622
??????? Αθήνα 25980
623
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
624
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 25900
625
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25900
626
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
627
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
628
Средняя школа 21 Бишкек 25800
629
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 25800
630
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 25800
631
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 25800
632
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25800
633
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 25800
634
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
635
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25600
636
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
637
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
638
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25600
639
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
640
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 25600
641
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25600
642
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 25600
643
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25600
644
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 25600
645
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 25600
646
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
647
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
648
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 25500
649
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25500
650
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
651
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25500
652
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 25420
653
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
654
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 25400
655
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25400
656
Midgard School Kyiv 25400
657
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
658
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 25400
659
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
660
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
661
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25400
662
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
663
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
664
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 25400
665
Základná škola Detva 25400
666
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 25400
667
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 25400
668
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 25400
669
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 25400
670
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25400
671
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25400
672
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
673
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
674
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25300
675
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25300
676
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25300
677
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25300
678
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25300
679
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25200
680
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
681
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25200
682
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25200
683
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
684
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25200
685
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 25200
686
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
687
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
688
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 25200
689
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25200
690
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25200
691
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25200
692
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25200
693
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
694
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 25200
695
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25200
696
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 25200
697
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
698
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
699
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
700
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
701
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
702
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
703
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
704
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 25200
705
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 25200
706
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 25200
707
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25200
708
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25200
709
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 25200
710
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 25200
711
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 25200
712
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 25200
713
Grădinița nr. 24 București 25200
714
Materská škola Turgenevova7 Košice 25200
715
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 25200
716
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 25200
717
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 25200
718
ESCOLA PIA SALT SALT 25200
719
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25200
720
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25200
721
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25200
722
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 25200
723
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 25200
724
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 25200
725
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 25200
726
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 25200
727
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25100
728
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
729
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
730
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
731
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
732
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25100
733
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25100
734
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25100
735
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25100
736
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 25100
737
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
738
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25100
739
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 25100
740
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
741
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25100
742
CEIP Alba Plata Cáceres 25100
743
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
744
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25100
745
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
746
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
747
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
748
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
749
Cambridge Silk Road International School Bishkek 25100
750
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 25100
751
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 25100
752
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25100
753
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25070
754
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
755
Kingsway Park Public School 25000
756
Algonquin Avenue Public School 25000
757
Woodcrest Public School 25000
758
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
759
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
760
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
761
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
762
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
763
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
764
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
765
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
766
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 25000
767
grape bajkalska 22 25000
768
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
769
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
770
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
771
Lemland International School Lemland 25000
772
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
773
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
774
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
775
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
776
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
777
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
778
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
779
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
780
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
781
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
782
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
783
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
784
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
785
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
786
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
787
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
788
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
789
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
790
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
791
ZŠ Obyce Obyce 25000
792
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
793
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
794
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
795
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
796
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
797
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
798
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
799
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
800
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
801
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
802
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
803
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
804
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
805
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
806
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
807
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
808
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
809
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
810
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
811
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
812
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
813
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
814
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
815
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
816
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
817
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
818
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
819
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
820
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
821
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 25000
822
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
823
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
824
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
825
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
826
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
827
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
828
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
829
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
830
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
831
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
832
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
833
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
834
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 25000
835
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
836
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
837
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
838
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
839
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
840
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
841
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
842
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
843
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
844
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
845
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
846
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
847
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 25000
848
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
849
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
850
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
851
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
852
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
853
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
854
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
855
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
856
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
857
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 25000
858
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
859
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
860
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
861
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
862
Заставнівська гімназія Заставна 25000
863
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
864
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
865
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
866
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
867
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
868
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
869
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 25000
870
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 25000
871
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
872
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
873
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
874
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
875
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
876
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
877
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
878
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 25000
879
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 25000
880
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
881
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
882
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
883
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
884
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
885
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
886
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
887
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
888
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 25000
889
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
890
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
891
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
892
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
893
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
894
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
895
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
896
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
897
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 25000
898
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
899
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
900
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
901
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
902
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
903
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
904
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
905
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
906
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
907
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
908
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
909
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
910
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
911
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
912
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
913
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
914
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
915
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
916
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
917
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
918
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
919
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
920
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
921
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
922
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
923
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
924
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
925
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
926
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
927
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
928
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
929
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
930
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
931
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
932
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
933
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
934
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
935
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
936
C.D Santa María Micaela Granada 25000
937
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
938
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
939
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
940
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
941
CEIP Puente Real Badajoz 25000
942
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
943
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
944
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
945
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
946
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
947
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
948
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
949
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
950
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
951
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
952
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
953
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
954
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
955
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
956
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
957
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
958
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
959
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
960
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
961
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
962
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
963
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
964
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
965
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
966
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
967
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
968
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
969
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
970
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
971
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
972
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
973
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
974
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
975
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
976
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
977
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
978
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
979
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
980
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
981
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
982
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
983
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
984
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
985
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
986
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
987
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
988
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
989
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
990
Одеський НВК 13 Одеса 25000
991
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
992
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
993
Одеський НВК № 84 м. Одеса 25000
994
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
995
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
996
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
997
Гірський НВК с. Гірське 25000
998
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
999
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1000
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1001
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 25000
1002
Materská škola Štrba Štrba 25000
1003
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1004
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1005
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1006
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1007
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1008
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
1009
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1010
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1011
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1012
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1013
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1014
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1015
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1016
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
1017
Meriland Primary Mariehamn 25000
1018
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1019
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1020
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 25000
1021
Березинський НВК пгт Березине 25000
1022
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
1023
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1024
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1025
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1026
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1027
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1028
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1029
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1030
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1031
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 25000
1032
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1033
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1034
EB1/JI Brandoa Amadora 25000
1035
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 25000
1036
JI/EB Cobre Cascais 25000
1037
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 25000
1038
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
1039
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
1040
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie Lublin 25000
1041
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 25000
1042
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
1043
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
1044
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1045
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
1046
Escola Prova 2 Barcelona 25000
1047
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1048
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1049
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1050
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
1051
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
1052
64 школа Ташкент 25000
1053
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
1054
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
1055
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
1056
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
1057
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
1058
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
1059
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
1060
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
1061
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
1062
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
1063
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
1064
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1065
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1066
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 25000
1067
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
1068
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
1069
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1070
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
1071
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
1072
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1073
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
1074
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
1075
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
1076
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1077
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
1078
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 25000
1079
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
1080
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
1081
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
1082
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
1083
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
1084
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 25000
1085
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
1086
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1087
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
1088
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1089
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
1090
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
1091
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 25000
1092
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
1093
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1094
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1095
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1096
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
1097
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
1098
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
1099
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 25000
1100
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1101
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 25000
1102
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
1103
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1104
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1105
Goose primary Mariehamn 25000
1106
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 25000
1107
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 25000
1108
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 25000
1109
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 25000
1110
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1111
test test 25000
1112
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 25000
1113
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1114
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 25000
1115
Escola Básica Hélia Correia Mafra 25000
1116
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1117
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 25000
1118
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1119
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 25000
1120
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1121
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1122
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 25000
1123
Liceul Petru Rares Brasov 25000
1124
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 25000
1125
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 25000
1126
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 25000
1127
Základná škola Spisska Nova Ves 25000
1128
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 25000
1129
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 25000
1130
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 25000
1131
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 25000
1132
Materská škola Ševčenkova 35 25000
1133
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 25000
1134
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 25000
1135
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 25000
1136
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 25000
1137
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 25000
1138
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 25000
1139
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 25000
1140
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1141
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 25000
1142
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 25000
1143
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1144
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 25000
1145
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1146
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 25000
1147
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 25000
1148
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1149
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 25000
1150
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 25000
1151
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1152
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1153
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1154
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 25000
1155
Grădinița Nr. 149 București 25000
1156
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 25000
1157
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 25000
1158
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 25000
1159
Academy Private School Cape Town 25000
1160
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 25000
1161
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 25000
1162
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 25000
1163
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 25000
1164
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1165
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1166
Vogaskóli Reykjavík 25000
1167
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1168
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 25000
1169
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 25000
1170
Academia Primary School Eersterivier 25000
1171
PROVA_ROGERPIERA Hospitalet de Llobregat 25000
1172
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 25000
1173
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1174
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1175
Escola Sant Climent Coll de Nargó 25000
1176
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 25000
1177
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1178
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 25000
1179
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 25000
1180
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1181
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 25000
1182
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 25000
1183
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 25000
1184
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 25000
1185
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
1186
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1187
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
1188
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 25000
1189
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 25000
1190
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1191
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1192
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 25000
1193
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 25000
1194
Escola Poeta Foix Barcelona 25000
1195
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 25000
1196
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 25000
1197
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1198
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1199
Școala Gimnazială Hărău Hărău 25000
1200
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 25000
1201
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1202
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25000
1203
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 25000
1204
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 25000
1205
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 25000
1206
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 24790
1207
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 24420
1208
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
1209
Bucuresti, Grădinița Alice București 24220
1210
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 23820
1211
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 23780
1212
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 23730
1213
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 23610
1214
Centrum voľného času Šaľa 23610
1215
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 23570
1216
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 23190
1217
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 22300
1218
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20900
1219
Escola Pràctiques 1 Lleida 20843
1220
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
1221
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20800
1222
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20800
1223
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20800
1224
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
1225
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 20600
1226
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20500
1227
Przedszkole nr 52 Lublin 20500
1228
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20500
1229
dfg dsfg 20500
1230
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20500
1231
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20500
1232
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 20500
1233
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20400
1234
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20400
1235
Escola terra Nostra Olost 20400
1236
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
1237
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20400
1238
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 20400
1239
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20300
1240
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
1241
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20300
1242
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
1243
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20200
1244
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20200
1245
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20200
1246
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20200
1247
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
1248
26.СУ "Йордан Йовков" София 20200
1249
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 20200
1250
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 20200
1251
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20200
1252
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 20200
1253
школа №248 Tashkent 20100
1254
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20100
1255
Materská škola Žehra 10 20100
1256
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
1257
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20100
1258
Griswold Youth Center Jewett City 20100
1259
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1260
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
1261
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20100
1262
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
1263
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20100
1264
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20100
1265
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20100
1266
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 20100
1267
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20100
1268
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20100
1269
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20100
1270
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20100
1271
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 20100
1272
Przedszkole nr 22 Tychy 20100
1273
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1274
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1275
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
1276
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1277
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1278
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1279
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1280
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1281
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1282
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1283
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1284
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1285
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1286
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1287
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1288
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1289
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1290
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1291
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1292
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1293
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1294
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1295
test test 20000
1296
test test 20000
1297
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1298
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1299
Best School Grosswinternheim 20000
1300
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1301
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1302
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1303
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1304
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1305
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1306
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1307
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1308
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1309
test test 20000
1310
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1311
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1312
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1313
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1314
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1315
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1316
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1317
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1318
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1319
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1320
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
1321
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1322
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1323
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1324
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1325
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1326
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1327
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1328
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1329
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1330
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1331
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1332
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1333
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1334
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1335
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1336
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1337
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1338
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1339
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1340
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1341
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1342
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1343
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1344
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1345
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1346
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1347
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1348
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1349
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1350
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1351
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1352
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1353
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1354
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1355
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1356
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1357
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1358
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1359
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1360
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1361
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1362
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1363
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1364
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1365
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1366
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1367
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1368
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1369
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1370
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1371
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1372
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1373
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1374
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1375
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1376
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1377
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
1378
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1379
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1380
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1381
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1382
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1383
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1384
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1385
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1386
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1387
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 20000
1388
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1389
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1390
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1391
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1392
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1393
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1394
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1395
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1396
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1397
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1398
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
1399
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1400
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1401
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1402
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1403
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1404
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1405
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1406
La Salle San Rafael Madrid 20000
1407
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1408
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1409
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
1410
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 20000
1411
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1412
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1413
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1414
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1415
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1416
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 20000
1417
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1418
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1419
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1420
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1421
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1422
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1423
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1424
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1425
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1426
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1427
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1428
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1429
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 20000
1430
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1431
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1432
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20000
1433
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
1434
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1435
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1436
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1437
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1438
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1439
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1440
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1441
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
1442
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1443
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1444
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1445
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1446
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1447
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1448
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1449
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1450
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1451
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 20000
1452
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1453
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1454
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1455
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1456
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1457
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1458
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1459
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1460
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1461
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1462
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1463
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1464
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1465
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1466
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1467
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1468
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1469
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1470
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1471
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1472
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1473
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
1474
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1475
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1476
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1477
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1478
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1479
2020: Stone House Elliot 20000
1480
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1481
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1482
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1483
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1484
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1485
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1486
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1487
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1488
гімназія симоненка львів 20000
1489
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1490
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1491
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1492
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1493
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1494
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1495
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1496
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1497
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1498
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1499
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1500
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1501
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1502
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1503
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1504
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1505
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1506
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1507
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1508
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1509
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1510
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
1511
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1512
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1513
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1514
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1515
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1516
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1517
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1518
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1519
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1520
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1521
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1522
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1523
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1524
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1525
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1526
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1527
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1528
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1529
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1530
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1531
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1532
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
1533
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1534
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1535
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1536
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1537
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1538
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1539
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1540
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1541
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1542
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1543
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1544
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1545
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1546
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1547
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1548
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1549
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1550
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1551
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1552
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1553
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1554
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1555
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1556
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1557
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
1558
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
1559
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1560
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1561
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1562
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1563
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1564
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1565
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1566
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1567
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1568
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1569
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1570
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1571
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1572
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1573
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1574
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1575
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1576
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 20000
1577
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1578
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1579
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1580
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1581
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
1582
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1583
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1584
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1585
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1586
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1587
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1588
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1589
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1590
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1591
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1592
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1593
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1594
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1595
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1596
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1597
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1598
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1599
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1600
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1601
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1602
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1603
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1604
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1605
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1606
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1607
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1608
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
1609
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1610
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1611
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1612
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1613
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1614
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1615
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1616
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1617
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1618
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1619
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1620
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1621
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1622
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1623
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1624
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1625
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1626
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1627
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1628
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1629
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1630
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1631
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1632
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1633
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1634
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1635
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1636
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1637
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1638
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1639
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1640
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1641
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1642
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1643
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1644
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1645
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1646
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1647
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1648
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1649
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1650
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1651
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1652
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1653
Materská škola Holčíkovce 20000
1654
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1655
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1656
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1657
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
1658
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1659
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1660
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1661
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1662
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1663
ЗОШ№3 Рівне 20000
1664
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1665
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1666
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1667
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1668
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1669
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1670
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1671
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1672
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1673
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1674
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1675
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1676
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1677
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1678
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1679
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1680
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1681
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1682
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1683
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1684
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1685
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1686
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1687
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1688
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1689
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1690
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1691
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1692
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1693
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1694
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1695
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1696
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1697
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1698
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1699
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1700
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1701
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1702
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1703
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1704
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1705
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1706
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1707
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1708
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1709
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1710
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1711
2020: Stone House Elliot 20000
1712
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1713
ЗОШ№3 Рівне 20000
1714
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1715
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1716
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1717
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1718
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1719
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1720
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1721
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1722
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1723
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1724
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1725
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
1726
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1727
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
1728
Základná škola Ilava 20000
1729
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1730
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1731
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1732
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1733
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1734
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1735
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1736
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1737
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1738
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1739
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1740
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1741
Základná škola Bratislava 20000
1742
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1743
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1744
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1745
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1746
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1747
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1748
Základná škola Blatné Blatné 20000
1749
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1750
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1751
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1752
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1753
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1754
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1755
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1756
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1757
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1758
Fountainhead School Surat 20000
1759
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 20000
1760
Test Name Test Town 20000
1761
tmyschool test 20000
1762
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1763
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1764
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1765
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1766
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1767
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1768
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1769
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 20000
1770
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 20000
1771
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1772
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1773
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1774
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1775
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1776
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1777
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1778
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1779
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
1780
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1781
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1782
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
1783
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1784
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1785
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1786
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1787
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1788
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20000
1789
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1790
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1791
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1792
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1793
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1794
СОШ 21 Бишкек 20000
1795
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1796
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1797
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1798
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 20000
1799
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1800
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1801
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 20000
1802
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 20000
1803
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1804
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1805
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1806
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1807
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
1808
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1809
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1810
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1811
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1812
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1813
Základná škola Hubová 20000
1814
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1815
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1816
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1817
Materská škola Giraltovce 20000
1818
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1819
Materská škola Košice-Poľov 20000
1820
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1821
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1822
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1823
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1824
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 20000
1825
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1826
Van Reede Primary 8 High street 20000
1827
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1828
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 20000
1829
CEIP Abdera Adra 20000
1830
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1831
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1832
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 20000
1833
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1834
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1835
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1836
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
1837
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1838
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1839
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 20000
1840
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1841
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1842
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1843
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1844
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 20000
1845
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1846
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1847
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1848
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
NR.ȘCOALAȚARĂORAȘPUNCTE
1
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 2623005
2
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 2144307
3
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 1414593
4
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 1407770
5
Brackenfell Primary Cape Town 1324083
6
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1323719
7
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 1204587
8
SP Wydminy Wydminy 1096099
9
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 1008195
10
УВК ШГ38 Бишкек 949508
11
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 948886
12
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 917719
13
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 907097
14
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 764275
15
ZŠ Tribečská Topoľčany 743966
16
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 715396
17
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 713684
18
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 684288
19
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 672612
20
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 656879
21
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 648122
22
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 610736
23
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 603979
24
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 602764
25
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 562458
26
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 561538
27
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 536093
28
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 532596
29
București, Grădinița ”Licurici” București 524896
30
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 517607
31
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 484882
32
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 471500
33
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 462594
34
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 462591
35
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 445560
36
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 445282
37
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 439366
38
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 437198
39
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 426686
40
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 424843
41
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 416776
42
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 410618
43
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 409986
44
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 389003
45
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 367466
46
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 358934
47
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 346485
48
Гимназия 2 Каракол 337578
49
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 331482
50
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 330074
51
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 326330
52
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 308812
53
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 302581
54
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 299830
55
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 298852
56
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 298342
57
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 295890
58
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 295328
59
Средняя школа 40 г.Бишкек 290776
60
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 288541
61
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284432
62
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 279336
63
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 278654
64
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 276724
65
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
66
ZŠ Pugačevova Humenné 265048
67
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 262396
68
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 260059
69
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 259968
70
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 259497
71
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 259268
72
Materská škola Zohor Zohor 253430
73
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 250528
74
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 246354
75
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 235816
76
Henkel škôlka Bratislava 232616
77
Сарненська гімназія №3 Сарни 227178
78
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 223194
79
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 222066
80
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 220834
81
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 218162
82
Przedszkole nr 215 Warszawa 213176
83
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 211164
84
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 210792
85
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 206584
86
ZŠ Mierová 46 Bratislava 206501
87
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
88
Základná škola Čaklov Čaklov 205228
89
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 205220
90
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 203580
91
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 203194
92
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 196130
93
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 195614
94
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 195030
95
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194656
96
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 192206
97
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 190520
98
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 190040
99
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 189972
100
Przedszkole Nr 27 Chorzów 187026
101
СОШ 77 Город Бишкек 187004
102
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 182642
103
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 181006
104
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 178390
105
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 177406
106
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 175258
107
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 174472
108
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 172813
109
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 172562
110
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 171506
111
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171322
112
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 170662
113
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 168620
114
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
115
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 167989
116
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 166676
117
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 166526
118
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 165100
119
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164547
120
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 163570
121
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 162874
122
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 161544
123
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 159713
124
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 158666
125
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 157084
126
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 155842
127
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 154582
128
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 152362
129
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 147679
130
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 145018
131
СОШ 54 Bishkek. 142980
132
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 142002
133
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 141832
134
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 141286
135
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 140500
136
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 138872
137
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 138026
138
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 136240
139
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 136128
140
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 135472
141
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 134380
142
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133580
143
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 132870
144
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 132146
145
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 131138
146
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 128116
147
Escola Joventut Callús 127962
148
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
149
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 127836
150
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 127030
151
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
152
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 125762
153
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 125710
154
Школа UMKA School Алматы 123272
155
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 122372
156
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 121458
157
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 121032
158
УВКГ #69 Фатьянова 10 120491
159
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 118310
160
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 116962
161
Základná škola Trebišov 116818
162
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
163
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 115410
164
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 114598
165
СОШ 47 Бишкек 114194
166
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 113986
167
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 113688
168
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 113674
169
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 113654
170
Základná škola Bukovecká 17 Košice 112652
171
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 112300
172
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 110586
173
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 109038
174
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 109002
175
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 107892
176
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 107366
177
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 106812
178
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 104822
179
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 102838
180
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 102737
181
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 102636
182
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 101342
183
Colégio do Rio Portimão 99654
184
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 99350
185
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 99284
186
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 97662
187
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
188
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
189
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 95784
190
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 95099
191
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 95064
192
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 94930
193
Școala Gimnazială Nr. 156 București 94754
194
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 94728
195
Bellville Primary School Bellville 94608
196
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 94310
197
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 93050
198
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 90523
199
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 90310
200
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90052
201
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 88216
202
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 87712
203
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 87416
204
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 86030
205
ТЕСТ за училище София 85356
206
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 84914
207
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
208
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 84452
209
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
210
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 83780
211
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 83488
212
EB 1 Arganil Arganil 83430
213
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 83266
214
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 82926
215
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
216
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
217
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 81700
218
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 81232
219
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 80560
220
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 79678
221
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
222
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
223
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 77670
224
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 77540
225
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
226
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 77176
227
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 77094
228
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
229
ДГ Снежанка Ловеч 76922
230
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 76795
231
Materská škola Kúty Kuty 76324
232
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 76062
233
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75859
234
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 75240
235
ZŠ Mierová 46 Bratislava 74988
236
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 74849
237
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 74736
238
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 74288
239
ZŠ Zarevúca Ružomberok 73888
240
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 73820
241
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 73503
242
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 73346
243
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 72636
244
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 72079
245
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 72064
246
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 71320
247
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 71226
248
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 70220
249
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 69282
250
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 68326
251
ЧОУ Образователни технологии София 68310
252
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 68300
253
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 68122
254
EB Cruz de Argola Guimarães 67914
255
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 67606
256
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 67532
257
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 67458
258
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 67356
259
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 67344
260
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 66970
261
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 66300
262
Escola E.B1 de Alvor Portimão 65852
263
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 65706
264
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 65358
265
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 63600
266
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 63428
267
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 63220
268
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 62536
269
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 62486
270
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 62068
271
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
272
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 61338
273
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 61020
274
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku