0
0
CLASAMENT
Poți fi cel mai bun Erou FAST din lume?

Urcă în clasament câștigând puncte cu ajutorul cărților electronice și secțiunilor din tabăra de pregătire și depășindu-ți recordurile personale în cadrul jocurilor online.
FILTRU:
NR.CLASAȘCOALAȚARĂORAȘPUNCTE
1
4.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 7279079
2
3-Б Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 3802487
3
4 Старововчинецький ліцей Чернівці 3541818
4
3-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 1966796
5
4-А Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 1660356
6
4.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 1352006
7
4.B ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 1002671
8
4.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 818215
9
4 клас Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 598821
10
1-Я Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 570043
11
1.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 511687
12
4.B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 475700
13
3.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 464979
14
2-А Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 433283
15
3-А клас Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 424784
16
Clasa a 4a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 418897
17
3-В клас Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 411253
18
clasa a IV-a C Delfinasii NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 411092
19
3.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 402251
20
1-А Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 400204
21
3 Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 396978
22
Clasa a 7a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 389126
23
3-Б КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 388238
24
Суперкоманда Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 376177
25
Tretiaci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 370666
26
3-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 364657
27
2.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 364651
28
1-В Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 362911
29
3.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 358371
30
4.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 350685
31
Materská škola Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 346359
32
2-А КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 345819
33
1.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 341036
34
Klasa 3C Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 333392
35
2.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 333109
36
2.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 330758
37
4.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 322993
38
1.D ZŠ s MŠ Hurbanova 27 314922
39
4-Д КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 310963
40
2-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 308782
41
4-Б КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 307728
42
2-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 300461
43
2-А Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 300286
44
4-Б клас Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 299616
45
Clasa a II-a B Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 298709
46
2-В Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 293906
47
2.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 289912
48
2 клас Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 288850
49
1-в Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 287295
50
2-А Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 284340
51
1 В Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 283939
52
Clasa a IIIa B Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 283357
53
klasa2b Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 279138
54
Tretiaci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 278123
55
ΝΗΠΙΑ Α Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 274484
56
3.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 274010
57
ΠΡΟΝΗΠΙΑ Α Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 265763
58
1 клас КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 264765
59
3-В Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 262923
60
3a Šerkšniukai "Saulė" Joniškis 259163
61
clasa a IV-a C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 257735
62
1-4 Орелецька гімназія Село Орелець 256754
63
4-В Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 252411
64
4.A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 252409
65
Δ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 250498
66
Prváci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 248304
67
2.A Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 246552
68
2-Д Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 245877
69
SKB5b SP Wydminy Wydminy 244089
70
2.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 244000
71
1.C Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 243328
72
1.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 242811
73
4-В Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 242069
74
a VI - a B Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 239034
75
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 238951
76
3 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 237523
77
2- Г КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 236258
78
2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 233288
79
Clasa a IV-a B Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 232890
80
CAMPIONII-4C Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 228887
81
II.A Zssmš Margecany Margecany 224450
82
΄Τάξη κ. Βάνας Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 220540
83
2-A Розумники Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 220224
84
2- А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 217935
85
9 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 217024
86
1-Д РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 214925
87
3.B rybičky ZŠ Mierová 46 Bratislava 212215
88
IV B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 211987
89
1.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 211960
90
Розумники 3-В Заставнівська гімназія Заставна 211629
91
1 klasė, mokytoja Asta Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 210140
92
3 - А Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 209809
93
1-А Росток Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 208600
94
3 Зороківський ліцей С. Зороків, 207854
95
2 клас Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 207574
96
1-Г КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 207140
97
2C balsiukai "Saulė" Joniškis 205966
98
2.A Základná škola Rudňany Rudňany 205399
99
1- А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 205382
100
4-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 205038
101
CLASA a IV-a D MICKEY MOUSE NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 203986
102
2-В Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 202684
103
1 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 201123
104
1-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 200451
105
2-В Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 200150
106
Klasa IIa i klasa IIIa Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 198273
107
3-В Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 197864
108
Pregatitoare E ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 195089
109
4.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 194437
110
Druháci ZŠ Obyce Obyce 194256
111
4-В Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 193687
112
3.A Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 191752
113
2-В КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 190781
114
2-А Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 189879
115
Exploratorii 4E Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 189520
116
Τάξη κ. Αλκμήνης Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 189006
117
1ο Τμήμα 16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 186746
118
Клас Супергероїв Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 184369
119
4.X Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 183124
120
3c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 180788
121
1-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 179021
122
SKB5a SP Wydminy Wydminy 178706
123
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" , "Nykštukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 178213
124
2-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 177017
125
1 - Б Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 175841
126
1 - Б Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 175567
127
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 174477
128
2-В клас Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 172834
129
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 172192
130
3B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 171835
131
3.A ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 171703
132
Los Increíbles 2ºA Ceip Francisco Valdés Don Benito 170711
133
1-В Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 167989
134
a VI - a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 167144
135
Παιδικοραμα Προνηπια Γ Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 167009
136
clasa aIII-a A Albinutele NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 166596
137
2.A Základná škola sv. Mikuláša Prešov 165573
138
3 - А Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 165399
139
Mikalinos Puidokienės 3a klasė 2020-2021 m.m. Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 164713
140
2b - Silinskiukai "Saulė" Joniškis 164438
141
Τάξη Ειδικού Γυμνασίου και Λυκείου ΕΑΕ κωφών και βαρηκόων Θεσσαλονίκης ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 163595
142
4-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 163413
143
Α΄ ΤΜΗΜΑ / ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 163388
144
4 - Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 162873
145
Clasa pregatitoare B Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 162006
146
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas", "Ežiukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 161719
147
3-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 161477
148
2 - А Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 161312
149
Παιδικόραμα Προνήπια Β' Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 161299
150
2ο Τμήμα 16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 161298
151
2°C Ceip Francisco Valdés Don Benito 158953
152
2ºA CEIP Alba Plata Cáceres 158405
153
Kuriatka Materská škola Zohor Zohor 158239
154
Clasa a 6a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 158192
155
2.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 157991
156
Demitrovci ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 156590
157
3.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 155713
158
Druháci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 155112
159
4 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 154296
160
2- А Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 153852
161
2-В Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 153848
162
Öko osztály/4.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 153047
163
3.A Základná škola v Kriváni Kriváň 152818
164
3 - cуперБ Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 152264
165
3-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 151626
166
2-Е Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 150479
167
Štvrtáci ZŠ Obyce Obyce 150303
168
4.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 149158
169
Sovičky 2.A Základná škola s MŠ Likavka Likavka 147910
170
2°A CEIP MIRAMAR San Fernando 147352
171
clasa a III-a D NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 147080
172
3-A Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 147059
173
klasa 7-8 Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 146561
174
🐯 Tygryski Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 145725
175
Clasa pregătitoare C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 145215
176
2-А Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 144572
177
1-A Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 143651
178
Bustighera 4 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 143397
179
1A Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 143259
180
4-A Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 143042
181
Joniškio ,,Saulės'' pagrindinės mokyklos, mokytojos Jolantos, 3c klasė "Saulė" Joniškis 140138
182
3 Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 139942
183
Намистинки Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 139685
184
3ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 139617
185
4. A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 139525
186
2.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 138978
187
3-А Бурштинський НВК м. Бурштин 138923
188
1-А Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 138867
189
a V - a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 138799
190
3 C LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 137446
191
ΝΗΠΙΑ Β Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 136993
192
4 А Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 136951
193
1 Б Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 136903
194
3-Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 136473
195
2-А Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 135397
196
Γ5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 134873
197
III F Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 134640
198
III E Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 132562
199
3-Ж КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 132521
200
SmartKids Midgard School Kyiv 132113
201
Los superhéroes de 2°D Ceip Francisco Valdés Don Benito 131861
202
Clasa I C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 131748
203
4ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 131490
204
3-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 130936
205
Γ6 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 129950
206
TAJNÍ AGENTI 2. A CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 129510
207
1ºA Primaria Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 129359
208
6-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 128925
209
Druháci - Včeličky Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 128749
210
Vengadores 1ºD Ceip Francisco Valdés Don Benito 127641
211
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 127461
212
3.AB, 4.AB Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 125557
213
Γ΄ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 125396
214
1-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 124645
215
4-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 123488
216
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 123397
217
2.C Mravce ZŠ Mierová 46 Bratislava 123020
218
1 - 4 клас Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 122738
219
prváci ZŠ Obyce Obyce 122465
220
1-Г Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 121439
221
klasa 1 Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 120619
222
3º Educación Primaria Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 120538
223
2 клас Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 119838
224
3 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 119483
225
P1A CEIP Alba Plata Cáceres 118707
226
2-А Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 118151
227
5trieda MŠ Osloboditeľov Humenné 117720
228
Pregatitoare C Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 117220
229
3-A Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 116699
230
IV B Montessori ICS Da Vinci Cornaredo 116622
231
3-В Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 116569
232
3 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 115845
233
4 Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 115478
234
1º EPO Colegio Pozo Nuevo Rota 114667
235
Β1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 114416
236
Grupa Mare Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 113664
237
2.A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 113085
238
Štvrtáci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 112973
239
Bettolino 5 D I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 112829
240
2ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 112104
241
Grade2C - K. Maul Vaalpark Primary Sasolburg 111781
242
1-Б Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 111712
243
2-Д Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 111132
244
Β' ΤΜΗΜΑ / ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 111035
245
3-Б КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 111020
246
2°B CEIP Alba Plata Cáceres 110753
247
2-Б Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 109983
248
BUBURUZELE Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 109892
249
2A Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 108899
250
4.º A Colégio João Paulo II Braga 108766
251
klasa III Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 108580
252
Clasa a 5a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 107988
253
2-б "Нушенята-бджоленята" Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 107816
254
1 клас Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 107774
255
2-Б Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 107379
256
Ν1 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 106760
257
Tretiaci ZŠ Obyce Obyce 106753
258
3-А Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 106181
259
Νήπια 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 106023
260
3-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 105677
261
1-Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 105279
262
Klasa 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 104917
263
Bettolino 5 C I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 104842
264
1- А клас Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 104243
265
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė“ – „Bitutės“ grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 103810
266
Β2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 103764
267
1.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 103476
268
3-А Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 103180
269
3-Б ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 102764
270
clasa I E NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 102362
271
Mombretto 4 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 102176
272
Bustighera 4 B I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 102072
273
1-А Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 102005
274
1ºB Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 100942
275
Editos Maziukienės 3 klasė 2020/2021 m.m. Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 100718
276
4-Г Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 100554
277
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 100134
278
3-А Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 99620
279
2-Д Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 99510
280
Clasa a IV-a C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 99456
281
Grade 1C - K. Mouton Vaalpark Primary Sasolburg 99191
282
2-В КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 99013
283
2.C ZŠ s MŠ Hurbanova 27 97362
284
3-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 97283
285
2.A - SOVIČKY Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 97227
286
3 клас Звіздівський ліцей с.Звіздівка 97222
287
2-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 97174
288
Pszczoły Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 96958
289
Γ3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 96909
290
4-А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 95335
291
CLASA I B Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 95083
292
Prváci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 94806
293
2-Б Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 94417
294
1-Б Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 94062
295
5^ A Sturzo ICS Da Vinci Cornaredo 92959
296
3-Б Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 92505
297
1º de Educación Primaria CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 92125
298
clasa aIV-a a ALBINUTE NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 92095
299
1- В Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 91788
300
Bustighera 5 B I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 91629
301
2-В Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 91318
302
Iskierki Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 91279
303
Mombretto 4 B I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 90102
304
Tretiaci Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 89690
305
1-А Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 89474
306
Bustighera 5 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 89267
307
2-А Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 89163
308
3-Г ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 89148
309
3-Б Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 88958
310
Umbrella- Νήπια Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 88731
311
3-А Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 88646
312
3-А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 88371
313
5-A Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 88227
314
4 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 88049
315
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis","Saulutė" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 87225
316
4b SP Wydminy Wydminy 86793
317
4-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 86656
318
2 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 85689
319
Czerwona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 85277
320
2-Б Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 84012
321
3-Б Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 83575
322
1°C Ceip Francisco Valdés Don Benito 82986
323
2. B Základná škola sv. Mikuláša Prešov 82889
324
III b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 81984
325
2º B Ceip Francisco Valdés Don Benito 80998
326
4-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 80946
327
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 80264
328
1 - А Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 79863
329
Šikovníci ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 79754
330
4-Б КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 79515
331
I.A ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 78625
332
2-В Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 78608
333
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 78501
334
2 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 78133
335
1 - А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 78025
336
2-Б Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 77977
337
2 -В Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 77909
338
3-Г КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 77541
339
1-А Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 77377
340
II.A ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 76507
341
4.B ZŠ Mierová 46 Bratislava 76244
342
Classe V B ICS Da Vinci Cornaredo 75882
343
Piataci Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 75861
344
Biedronki Przedszkole im. Barbórki Bolesław 75622
345
1.A ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 75529
346
4 Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 74943
347
4. A ZŠ s MŠ Hurbanova 27 74833
348
1ºC Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 74449
349
1 клас Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 73772
350
1 Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 73330
351
1-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 73321
352
3a Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 73185
353
1 Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 72911
354
Νήπια 32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 72864
355
4-Б Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 72529
356
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Klevelis" ,,Varpelio" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 72145
357
mravčekovia Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 72104
358
N1 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 71888
359
3a Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 71618
360
Mokytojos Jūratės gr. "RIEŠUTUKAI" 2020-2021m Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 71380
361
ΠΡΩΙΝΟ 2 10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 71233
362
a IIIa A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 71172
363
1 Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 71130
364
Ν2 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 70604
365
3.A Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 70345
366
2ºB CEIP MIRAMAR San Fernando 69743
367
3-Б Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 69599
368
CLASA ALBINUTELOR NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 68615
369
3 - Б Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 68184
370
7 Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 67961
371
Γ2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 67894
372
3-А Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 67796
373
Aušra Baltrušaitienė, 3 kl 2020-2021 m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 67728
374
4клас Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 67470
375
Супергерої 3-А клас Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 67236
376
Clasa a 8a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 67009
377
3 клас Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 66722
378
8 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 66709
379
2º de Educación Primaria CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 66239
380
Tercero C Ceip Francisco Valdés Don Benito 65647
381
Elementary Grade 4 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 65022
382
4 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 64918
383
II a Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 64863
384
Hansel și Gretel G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 64704
385
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Žirniukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 64613
386
Štvrtáci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 64556
387
2 - В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 64467
388
2c Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 64383
389
klasa 3 b Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 64015
390
Šiaulių lopšelio-darželio "Coliukė" "Bildukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 63952
391
a 4-a C Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 63888
392
1-В "Інтелект України" Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 63765
393
3-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 63730
394
trieda č.2 Materská škola Štrba Štrba 63693
395
Clasa a III a Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 63567
396
4-Б Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 63249
397
8.trieda MŠ ZŠ s MŠ Hurbanova 27 63246
398
2.D ZŠ s MŠ Hurbanova 27 62923
399
2-Г Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 62286
400
Τμήμα 2 Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 62270
401
Grupa BUBURUZELE Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 62048
402
Šiaulių "Rasos" progimnazijos PUG "Ežiukai" Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 61747
403
1 Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 61574
404
Γ4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 61503
405
Plikiškiai 1,3 P "Saulė" Joniškis 61445
406
4-А Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 61381
407
oddziały Słoneczka, Kaczuszki, Żabki Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 61297
408
Šiaulių "Saulės" pradinės mokyklos PUG 3 kl. Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 60826
409
1. trieda Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 60824
410
clasa aII-a B NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 60566
411
3-А КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 59959
412
1 клас Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 59947
413
4. trieda ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 59578
414
2-Б Старововчинецький ліцей Чернівці 59377
415
1a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 59206
416
PUG , mokytoja Edita Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 59073
417
Klasa I c Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 58697
418
3-В Midgard School Kyiv 58653
419
1 - А Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 58568
420
Druháci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 58465
421
4-А Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 57973
422
1-А Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 57571
423
1 А СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 57497
424
B1 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 57463
425
3-Б Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 57272
426
Громи Пласт - Національна скаутська організація України Київ 57062
427
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlė" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 57007
428
4.C Mimoni ZŠ Mierová 46 Bratislava 56518
429
Νηπιαγωγείο 8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 55974
430
Суперчілдрени Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 55780
431
Clasa a V a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 55623
432
1-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 55411
433
Prvosienky Materská škola, Kysucká 9 Senec 55096
434
Šiaulių lopšelis-darželis "Vaikystė", grupė "Pakalnutė" Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 54984
435
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 54862
436
1 - А Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 54858
437
1-A КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 54802
438
1 клас Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 54684
439
3º de Educación Primaria CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 54621
440
1-Б Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 54519
441
Clasa 1 A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 54383
442
II A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 54226
443
2L Midgard School Kyiv 54225
444
4.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 54152
445
4-Б Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 53979
446
2-І Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 53699
447
4-В Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 53132
448
clasa a II-a E Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 52771
449
3C Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 52765
450
Β5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 52751
451
2-Д клас КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 52197
452
Šiaulių lopšelis-darželis "Vaikystė", grupė "Snieguolė" Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 52017
453
2-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 51248
454
3 Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 51232
455
3-В НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 51178
456
Суперовий 5Б! Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 50968
457
5 Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 50918
458
Супер учні 4 Б класу Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 50908
459
klasa 1b Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 50824
460
Klasa I b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 50766
461
1ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 50691
462
4-Б Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 50592
463
Τάξη 1 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 50439
464
2-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 50432
465
Β3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 50293
466
Zielone Kropelki Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 50040
467
Plikiškiai 2,4 P "Saulė" Joniškis 49993
468
Klasa 3 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 49938
469
Puchatki Przedszkole im. Barbórki Bolesław 49717
470
Розумнички 3- Б Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 49683
471
1.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 49651
472
Clasa pregătitoare SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 49636
473
1-Б ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 49621
474
2 А Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 49610
475
TYGRYSKI Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 49563
476
klasa 2a Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 49540
477
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 49439
478
a III-a C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 49375
479
3 º A GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 49355
480
2 - Б Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 48867
481
2-А Інтелект України Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 48794
482
Clasa a II-a C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 48604
483
Clasa curajoșilor Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 48508
484
Klasa 2 b Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 48374
485
Β4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 48095
486
2-А Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 47749
487
Ε1 72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 47574
488
3-Б Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 47327
489
Margarétky Materská škola, Kysucká 9 Senec 47305
490
PMS - Frau Sprenger - 3C Präsident Mohr Schule Ingelheim 47085
491
4 клас Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 46823
492
4-А Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 46151
493
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 46146
494
CLASA I B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 46081
495
1ºA Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 45928
496
Νηπιαγωγείου Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 45814
497
clasa a II-a A NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 45720
498
ΝΗΠΙΑΚΙΑ 13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 45561
499
Clasa a IV-a G Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 45387
500
clasa pregatitoare ALBINUTELE NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 45205
501
1-В КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 44977
502
Púpavy Materská škola, Kysucká 9 Senec 44952
503
1-4 Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 44877
504
3 - Г РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 44750
505
1 - Д КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 44729
506
1 - У Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 44547
507
Segundo de primaria Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 44318
508
4-A РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 44092
509
Mombretto 5 B I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 43908
510
3a Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 43892
511
1 Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 43887
512
1-А Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 43757
513
1ο πρωινό τμήμα 2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 43682
514
CLASA I B Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 43503
515
3.A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 43417
516
Νήπια 1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 43204
517
2-В Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 42999
518
Γ1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 42875
519
Τμήμα προνηπίων 2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 42539
520
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42444
521
2-А ЗОШ 21 Хмельницький 42291
522
1ºA EPO - La Salle Sanlúcar La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 42287
523
4-Б Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 41999
524
3 клас Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 41932
525
Lienky - prváci Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 41907
526
4-Б Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 41729
527
Šiaulių l/d "Kačiukų grupė" Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 41486
528
A IV-A A Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 41480
529
klasa 1a Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 41185
530
1-В клас Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 41178
531
Β' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 41157
532
2-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 41035
533
KLASA 3 Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 40942
534
1 Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 40918
535
Šiaulių lopšelis -darželis ,,Klevelis" ,,ABC" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 40741
536
Mokytojos Danutės I. 3klasė 2020-2021 m.m. Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 40678
537
2-А Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 40673
538
3º B CEIP Alba Plata Cáceres 40535
539
3 Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 40380
540
Agenti v akcii 3.A CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 40300
541
2 - А Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 40292
542
Sovičky Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 40207
543
Fioletowa Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 39917
544
2-E Midgard School Kyiv 39913
545
З клас ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 39503
546
4-Б КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 39418
547
Šiaulių "Saulės" pradinės mokyklos PUG 2 kl. Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 39215
548
Prváci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 39051
549
clasa aIII-a C NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 38781
550
3 B Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 38658
551
3 D Ceip Francisco Valdés Don Benito 38548
552
Šiaulių miesto lopšelio-darželio "Gintarėlis" grupė "Drugeliai" Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 38197
553
1 клас "Розумнички" Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 37690
554
Grade2A - A. Steenkamp Vaalpark Primary Sasolburg 37431
555
2-Д КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 37390
556
2-В Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 37306
557
grupa Pszczółki Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 37285
558
1-В КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 37129
559
CP B Clasa movisorilor Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 37073
560
1-Б Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 37072
561
4.C Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 36981
562
Grade 3 - S. Phillips Rallim Prep Cape Town 36903
563
6 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 36866
564
Grade 1B - T. Van Graan Vaalpark Primary Sasolburg 36728
565
Grupa mijlocie 3- Ratuste Gradinita "Floare albastra" bucuresti 36711
566
1-В клас Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 36705
567
Navy Colégio Luz S. Gonçalo Luz 36489
568
,, Dumbrava minunata””-mijlocie G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 36362
569
Zelená trieda Duhova škôlka Bratislava 36272
570
1ºA Ceip Francisco Valdés Don Benito 36263
571
2º A CEIP Puente Real Badajoz 36199
572
3-А РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 36145
573
Рій Кумедні Бджілки станиця Рудно Пласт - Національна скаутська організація України Київ 36107
574
Mokytojos Dalios P. 3b klasė 2021 m. "Saulė" Joniškis 35732
575
4 Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 35659
576
2-Б Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 35480
577
2-Б Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 35423
578
1-А ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 35314
579
Clasa I C ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 35058
580
1 - А Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 34922
581
4 -А Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 34786
582
Clasa a III a Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 34697
583
1 г Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 34614
584
2D Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 34563
585
Grade 1 - C.Peche Rallim Prep Cape Town 34527
586
B3 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 34430
587
3-A Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 34177
588
a III-a B Școala Gimnazială nr. 1 Matca 34077
589
3-А Одеський НВК 13 Одеса 33837
590
1.A Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 33485
591
2-А Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 33234
592
1ºA CEIP MIRAMAR San Fernando 33205
593
Рій " Спритні синички " Пласт - Національна скаутська організація України Київ 32911
594
1 - Б Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 32665
595
2-А Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 32645
596
D - class 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 32605
597
Snežienky Materská škola, Kysucká 9 Senec 32551
598
2 клас РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 32248
599
1-А Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 32113
600
Tercero de Primaria Colegio Almedina Córdoba 32042
601
Clasa a III-a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 32030
602
3-В Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 31917
603
4 A Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 31880
604
1.B ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 31839
605
2-в Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 31562
606
Nήπια 1 ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 31529
607
Klasa I Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 31235
608
3-Б Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 31194
609
рій "Сонцецвіти" Пласт - Національна скаутська організація України Київ 31142
610
ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 31100
611
3.trieda Materská škola 1.mája Zvolen 31045
612
1-І Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 31034
613
3-В РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 30941
614
Група старшего дошкільного віку "Сонечко" Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 30938
615
1-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 30882
616
1 - Б Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 30858
617
Przyjaciele Tygryska grupa III Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 30855
618
2-Г Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 30848
619
1 Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 30717
620
2 В клас Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 30659
621
2-Б клас Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 30460
622
2D Raze de soare NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30076
623
4.B Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 30033
624
2ºB CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 30022
625
Motyle Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 29896
626
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr. 126 București 29826
627
Pszczółko/Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 29639
628
2A Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 29607
629
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 29523
630
ΠΡΩΙΝΟ 4 10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 29416
631
Β' Τάξη` Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 29403
632
2° E.P.O C.D Santa María Micaela Granada 29323
633
4 - Б ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 28876
634
2ºA PRIMARIA ALGECIRAS Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 28764
635
clasa a III-a B NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 28743
636
2 Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 28723
637
Μικρός Μαέστρος Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 27764
638
1C Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 27629
639
Klasa 4 Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 27628
640
kl.2a Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 27524
641
3 A Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 27467
642
3-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 27455
643
3 г СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 27450
644
3a Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 27333
645
1 Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 27316
646
2-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 27239
647
a IV a A Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 27151
648
3 Д РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 27002
649
1 Б клас СУ Васил Левски 26960
650
Швидші за вітер Пласт - Національна скаутська організація України Київ 26912
651
1 - Б Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 26909
652
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 26809
653
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 26631
654
2-Г КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 26506
655
Clasa a IV-a D Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 26498
656
Β' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 26482
657
Α2 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 26339
658
Joniškio „Bitutės“ grupė 2021 m. Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 26300
659
klasa I Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 26282
660
Ολοήμερο Τμήμα Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 26213
661
Primero de Primaria Colegio Almedina Córdoba 26181
662
Zâmbăreții Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 26152
663
4-В КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 26111
664
Νήπια-προνήπια 2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 26096
665
2-А Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 26071
666
III B Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 26055
667
4-А Гірський НВК с. Гірське 26011
668
klasa 1 - 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 25640
669
3 - В Ліцей №66 ЛМР Львів 25618
670
MARE 6 GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 25501
671
Clasa a III-a Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25478
672
1-A КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 25420
673
3-Г Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25279
674
Clasa 1 C Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25158
675
Clasa 2 B,, Razele de soare'' Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25110
676
1 Б клас Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25108
677
Mokytojos Ligytos P. 3klasė 2020-2021 m.m. Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25102
678
3-А Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25040
679
3 EPO Colegio Pozo Nuevo Rota 24939
680
Šiaulių m. lopšelis-darželis "Trys nykštukai" "Spindulėlių" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 24866
681
1 Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 24839
682
Pszczółki Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 24754
683
Klasa I b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 24721
684
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 24700
685
2-Б клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 24584
686
Clasa I C Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 24581
687
Niebieska Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 24500
688
2 - А Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 24400
689
3-Д Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 24325
690
3 Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 24218
691
2C Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 24117
692
Sandros priešmokyklinukai "Saulė" Joniškis 24068
693
1(5)-Б Одеська гімназія №5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 24063
694
Γ2 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 24015
695
1 клас Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 23994
696
3 - Б Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 23916
697
1-Б Полтавський НВК №36 Полтава 23893
698
Clasa I A Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 23719
699
1ºB Ceip Francisco Valdés Don Benito 23633
700
III.A ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 23551
701
1C Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 23423
702
3-А Березинський НВК пгт Березине 23340
703
2-Д Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 23324
704
Bettolino 4 D I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 23310
705
SEGUNDO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 23103
706
I C SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 23083
707
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 22942
708
3-А Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 22853
709
2-Г Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 22853
710
1"В" клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 22769
711
2-В Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 22754
712
Grupa IV Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 22721
713
Α1 3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 22719
714
IV B Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 22707
715
Grupa Wesołe Nutki Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 22592
716
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 22477
717
1-А Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 22453
718
I c Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 22383
719
2-А Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 22336
720
Los 24 magníficos 3ºA Ceip Francisco Valdés Don Benito 22320
721
Klasa I b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 22072
722
1 Бурштинський НВК м. Бурштин 22066
723
„Pelėdžiukų“ grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 22040
724
Clasa I A Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 21895
725
Ν3 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 21868
726
4-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 21862
727
Šiaulių "Rasos" progimnazijos PUG "Drugeliai"" Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 21805
728
1-Б Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 21783
729
10 класс Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 21667
730
Τάξη κ. Μαγδαληνής 1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 21663
731
Clasa I Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 21648
732
Clasa III G Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 21593
733
3-Б Бурштинський НВК м. Бурштин 21574
734
3 Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 21501
735
3C "Saulė" Joniškis 21496
736
klasa 1c Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 21495
737
3 - Г Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 21435
738
1-Б КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 21329
739
4a SP Wydminy Wydminy 21251
740
1 Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 21164
741
6-latki Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 21065
742
Clasa a IV a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 20910
743
3 Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 20904
744
ΝΗΠΙΑ 13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20891
745
2 клас Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20870
746
Grade 3C - L. Van Dijk Vaalpark Primary Sasolburg 20814
747
ZAJĄCZKI Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 20643
748
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 20633
749
3º A CO EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 20548
750
Геройські дівчата Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20538
751
3-A Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 20481
752
NEIL 1 ΑΡΗΣ ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 20379
753
4- А Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 20370
754
Clase de 2° CEIP CERVANTES ALANGE 20307
755
3-д Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 20147
756
Clasa II B Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 20104
757
2.A Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 20050
758
1ºB EPO - La Salle Sanlúcar La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 20037
759
ΚΛΑΣΙΚΟ 4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 19915
760
2ºA CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 19696
761
CLASA a II-a B Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 19679
762
IV A Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 19665
763
CLASA I C NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 19654
764
1-Б Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 19638
765
Mombretto 5 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 19594
766
3º B CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 19513
767
1 - В Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 19512
768
Joniškio vaikų lopšelio-darželio Ąžuoliukas Giliukų priešmokyklinė grupė2021 Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 19291
769
I c Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 19281
770
Grade1E2 - A. Wilson Vaalpark Primary Sasolburg 19237
771
Δ1 8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 19165
772
2 kl. Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 19110
773
Zajączki Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 19086
774
1B CEIP MIRAMAR San Fernando 19000
775
4-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 18926
776
1 - А Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 18926
777
Група старшого дошкільного віку (інклюзивна) " Усмішка" Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 18879
778
1-3клас Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 18831
779
4 D Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 18724
780
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 18520
781
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 18398
782
3-В Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 18342
783
Joniškio r. Žagarės gimnazijos 1 kl. Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 18205
784
3-А Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 18176
785
3-Б Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 18150
786
a III-a C Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 18034
787
1-г Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 17987
788
Γ3 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 17962
789
3.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 17880
790
3- Б РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 17695
791
4.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 17689
792
Β' Τάξη 22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 17599
793
1 Б СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 17583
794
Segundo de Primaria Colegio Almedina Córdoba 17522
795
4-В Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 17511
796
4-В Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 17451
797
Τμήμα 1 32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 17385
798
klasa 3 c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 17353
799
2 клас Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 17353
800
Середня група "Віночок" Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 17339
801
Γ' & Δ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 17123
802
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 17090
803
2b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 17090
804
2ºC CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 17045
805
4-В Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 17037
806
Τάξη 2 3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 16964
807
B ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 16932
808
Grade 1 - T. White Rallim Prep Cape Town 16905
809
pregatitoare SPIRIDUSII NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 16864
810
4 Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 16853
811
FLUTURAȘILOR Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 16769
812
1(5)-А Одеська гімназія №5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 16720
813
Grade 1A - C. Van Der Walt Vaalpark Primary Sasolburg 16666
814
Clasa a II-a B Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 16642
815
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 16636
816
3.A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 16568
817
3-В загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 16559
818
Γ2 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 16498
819
Clasa a II -a A Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 16475
820
Група старшого дошкільного віку Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 16469
821
4-А Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 16410
822
Średniaki Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 16322
823
Α1 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 16212
824
Šiaulių lopšelio - darželio "Berželis" "Riešutėliai" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 16190
825
Clasa a II a C Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 16174
826
Γ1 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 16054
827
Fialky Materská škola, Kysucká 9 Senec 16049
828
Turma 19 EB1 do Painho Rua das Escolas 16016
829
1-В Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 16010
830
Duhova trieda Duhova škôlka Bratislava 16002
831
a IV-a D Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 15985
832
klasa 1b Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 15954
833
2-Б Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 15950
834
Záchranári 2.B CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 15860
835
4.ºC Colégio João Paulo II Braga 15838
836
4 В Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 15823
837
Šiaulių lopšelio - darželio "Bangelė" "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 15804
838
Sovičky Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 15770
839
3 Г Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 15722
840
8-А Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 15711
841
3-А Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 15671
842
2ºB EB1/JI Quinta da Medideira Amora 15546
843
4-А Войнилівський ліцей Войнилів 15533
844
1 клас Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 15470
845
3 КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 15449
846
3.A Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 15387
847
Τμήμα νηπίων 2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 15361
848
Koty Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 15241
849
Súper divertidos 3ºB Ceip Francisco Valdés Don Benito 15240
850
klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 15139
851
3-Б Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 15000
852
Clasa 3 Gimnaziala Cocoresti colt 14950
853
2-В Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 14946
854
2 klasė, mokytoja Jolanta Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 14879
855
II b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 14687
856
3-а Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 14530
857
Grade 1E1 - SF. Van Der Walt Vaalpark Primary Sasolburg 14470
858
1-Г КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 14430
859
2-А Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 14421
860
klasa 8 Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 14358
861
Βασικό 1 2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 14341
862
N3 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 14333
863
1-А Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 14333
864
Νηπιαγωγείο 2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 14235
865
3-Б Midgard School Kyiv 14200
866
1-ХТ Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 14137
867
Clasa III C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 14000
868
CLASA I C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 13980
869
3 A клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 13920
870
Νήπια 2 ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 13910
871
4-Б Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 13860
872
Супердіти 1 - А Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 13756
873
Η ΤΑΞΗ ΜΑΣ ΠΕΤΑΕΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 13744
874
1-В Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 13700
875
Segundo Primaria C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 13660
876
Klasa 3 B Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 13642
877
cls a II-a B Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 13639
878
Τάξη Α2 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 13570
879
2º Primaria CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 13550
880
1-В Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 13520
881
1-Б Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 13520
882
Ν6, Ναταλία Ηλιάδη Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 13500
883
A2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 13450
884
1A Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 13362
885
2-Б Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 13350
886
Ν4, Ζαφείρα Ντούλη Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 13317
887
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 13100
888
4A Gimnaziala Cocoresti colt 13014
889
3º.1 Clase Argeme CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 12982
890
3-Г Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 12980
891
2-Б Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 12915
892
1-Бклас Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 12862
893
Clasa a III-a A SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 12782
894
1º CERVANTES (ALANGE) CEIP CERVANTES ALANGE 12716
895
Mrs. Lieske - Grade 1 Kingsway Park Public School 12700
896
1-А Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 12700
897
clasa a IV a A SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 12590
898
Γ Δημοτικού ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 12584
899
mokytojos Mildos 3a klasė Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 12580
900
IV.A ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 12500
901
Mrs. Henry's Grade 1/2 Kingsway Park Public School 12400
902
2ºA CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 12347
903
KLASA 2 Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 12324
904
Clasa a II-a C Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 12315
905
12300
906
2-Д Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 12294
907
Grupa mare A Gradinita nr.7 Bucuresti 12293
908
Grupa III Przedszkole nr 52 Lublin 12290
909
2 клас Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 12188
910
2ο τμήμα 1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 12133
911
Grupa ,,Tęczowisko" Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 12104
912
Grade 3E1 - A. De Jager Vaalpark Primary Sasolburg 12070
913
2ο Τμήμα 4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 12050
914
2-А Бурштинський НВК м. Бурштин 12000
915
Grade2B - JE. Wright Vaalpark Primary Sasolburg 11900
916
1.-4. ročník Základná škola Trebišov 11898
917
2-A Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 11808
918
3 А клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 11800
919
11800
920
2-Б Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 11782
921
4 "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 11700
922
1.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 11700
923
I A Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 11700
924
2а клас-5 група СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 11673
925
1-Е Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 11600
926
1-О Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 11460
927
4-Б Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 11400
928
7 клас Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 11392
929
1 клас Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 11343
930
Mrs. Andraka's Grade 1 Woodcrest Public School 11300
931
1. A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 11300
932
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 11291
933
Klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 11268
934
1-A Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 11255
935
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 11249
936
1º de primaria. CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 11200
937
Рій Саламандрики (ст.Херсон) Пласт - Національна скаутська організація України Київ 11200
938
I A Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 11200
939
Mrs. Dumas Grade 1 Kingsway Park Public School 11200
940
Α4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 11200
941
3 klasė Dirmeikienė Nijolė Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 11171
942
2-Б Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 11142
943
1 Г Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 11100
944
3-Б Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 11012
945
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 11000
946
Τμήμα 2 Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 10947
947
3-В Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 10860
948
Grade 1 - P.Eley Rallim Prep Cape Town 10800
949
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 10800
950
4-А Бурштинський НВК м. Бурштин 10777
951
A ΄ τάξη 22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 10763
952
A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 10721
953
1ºB CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 10700
954
2-В КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 10700
955
2.B Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 10670
956
3-В Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 10634
957
1-б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 10620
958
1º Educación Primaria Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 10600
959
1-А Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 10600
960
A3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 10600
961
2ºB Primaria Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 10600
962
2ªB CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 10512
963
3-Г Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10500
964
Priešmokyklinė "KIŠKUČIŲ" grupė Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 10500
965
2º A CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10500
966
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 10500
967
1º A Sagrado Corazón Maracena (Granada) 10400
968
Griswold Youth Center Griswold Youth Center Jewett City 10400
969
Grade 3 - N. Abdulla-Proske Rallim Prep Cape Town 10400
970
3ºA CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 10400
971
4-В Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 10400
972
Α6 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 10400
973
1-Б ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 10400
974
IV F Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 10385
975
1-А Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 10360
976
3-A Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 10310
977
1º B CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10300
978
Clasa III D Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 10300
979
Clasa a 4 a C Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 10300
980
Grade 3A - L. Badenhorst Vaalpark Primary Sasolburg 10300
981
2ºB LOS INVENCIBLES GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 10300
982
Clasa I A -"Stelutele" Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 10282
983
4-В КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 10222
984
1B Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 10200
985
3-Б Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 10200
986
3ºB CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 10200
987
Bettolino 4 C I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 10200
988
Clasa Fluturașilor Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 10200
989
4. A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 10200
990
2B Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 10200
991
SEGUNDO B CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 10200
992
Mare Grădinița ”Licurici” București 10130
993
4-В КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 10120
994
ALBA CA ZAPADA G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 10100
995
Starszaki Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 10100
996
2-А Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 10100
997
Graad 0A3 - M. Stoltz Vaalpark Primary Sasolburg 10100
998
2-Б Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 10100
999
3-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 10100
1000
1º B PRIMARIA Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 10100
1001
1. A Včielky Základná škola s MŠ Likavka Likavka 10100
1002
1 - В ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 10100
1003
3-Б клас Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 10100
1004
Joniškio vaikų lopšelis-darželis Ąžuoliukas Saulės priešmokyklinė grupė 2021 Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 10100
1005
Včielky Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 10100
1006
Grade 3 - Webber Rallim Prep Cape Town 10100
1007
4-А Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 10100
1008
1 А Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 10100
1009
PITICII VESELI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 10100
1010
1A Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 10100
1011
2-В Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 10100
1012
2B Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 10100
1013
poziomki Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 10100
1014
2ºA "LOS AMOROSOS" GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 10100
1015
Grade 2 - G. Baker Rallim Prep Cape Town 10100
1016
3-А Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 10090
1017
Żaby Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 10000
1018
1.A ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 10000
1019
Grupa Mare A Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 10000
1020
2º A C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 10000
1021
1 Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 10000
1022
3º A CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10000
1023
Tercero Primaria C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 10000
1024
Liski Przedszkole nr 8 Chorzów 10000
1025
2-Г Ліцей №66 ЛМР Львів 10000
1026
3-В Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10000
1027
CLASA a 3 a C Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 10000
1028
CLASA ALBINUTELOR SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 10000
1029
Klasa 0 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 10000
1030
Jeżyki Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 10000
1031
Mrs. Barnwell's Grade 1 Woodcrest Public School 10000
1032
Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 10000
1033
3A LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 10000
1034
1 клас Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 10000
1035
2ºA Primaria Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 10000
1036
2C Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 10000
1037
1º A CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10000
1038
1ºA CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 10000
1039
3-Д клас Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 10000
1040
Grade 3E2 - C. Dowling Vaalpark Primary Sasolburg 10000
1041
1.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 10000
1042
Grade 2 - M. Ungerer Rallim Prep Cape Town 10000
1043
3º Ed.Primaria CEIP CERVANTES ALANGE 10000
1044
1 a клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 10000
1045
Старша група КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 10000
1046
klasa 3b Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 10000
1047
2-A Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 10000
1048
2º B CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 10000
1049
Mrs Johansson Class 1B Mariehamn Primary School Mariehamn 9924
1050
Α3 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 9840
1051
Clasa I-Fluturașii inimoși Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 9740
1052
2S Midgard School Kyiv 9680
1053
cls a IV a B Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 9617
1054
3.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 9565
1055
1 б клас 9510
1056
4-А Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 9487
1057
TERCERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 9437
1058
3-Г Ліцей №66 ЛМР Львів 9430
1059
III B Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 9410
1060
1-А Старововчинецький ліцей Чернівці 9390
1061
0a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 9377
1062
2. А 139 ОУ "Захарий Круша" София 9370
1063
4-A КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 9350
1064
2a Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 9330
1065
1 В Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 9300
1066
3-В Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 9220
1067
3-Г Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 9138
1068
včielky Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 9110
1069
clasa aII-a C NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 9083
1070
4 Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 9074
1071
Grupa VII Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 9060
1072
CLASA 4 G Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 8950
1073
4-А Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 8930
1074
klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 8884
1075
clasa aIV-a B NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 8867
1076
B2 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 8840
1077
Clasa a II-a C Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 8720
1078
2-Д Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 8720
1079
2-Г загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 8710
1080
4 -А Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 8700
1081
Τάξη κ. Αγγελικής 1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 8693
1082
Самоврядування Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 8670
1083
1-a Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 8640
1084
N2 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 8620
1085
1-А РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 8610
1086
Старша група Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 8580
1087
TERCERO B CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 8550
1088
1 клас Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 8540
1089
Ν7, Νάντια Καλαμπόκη Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 8500
1090
1(5) - В Одеська гімназія #5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 8481
1091
4-Д КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 8301
1092
Clasa a III-a B Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 8250
1093
1ºB A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 8120
1094
4-В Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 8090
1095
1-Г Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 7900
1096
Bekkur 3B Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 7800
1097
Pomarańczowe kropelki- zerówka Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 7800
1098
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 7710
1099
Ν2, Αγγελική Παλαιοκαστρίτου Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 7700
1100
Mrs. Catanzara Ecole Gron Morgan Public School 7440
1101
7400
1102
3-Б Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 7390
1103
Ν1, Γωγώ Πίντζου Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 7300
1104
Група старшого дошкільного віку "Джерельце" Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 7141
1105
3-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 7000
1106
"Бджілки" Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 7000
1107
Klasa II Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 6949
1108
super kids 14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 6600
1109
1.A ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 6594
1110
Старша група "Зернятко" Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 6500
1111
1 А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 6400
1112
Grupa mare "Puisori" Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 6400
1113
6300
1114
Turma BM EB Mamodeiro Aveiro 6300
1115
Teacher Debbie Stone House Elliot 6229
1116
3-б Одеська ЗОШ#26 Одеса 6140
1117
1 - Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 6100
1118
2- А Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 6100
1119
1 клас Лубенський НВК 9 Лубни 6000
1120
Ν5, Γιώτα Παππά Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 6000
1121
Motyle Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 6000
1122
3-Б ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 6000
1123
1-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 6000
1124
3 A Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 6000
1125
2-Б Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 6000
1126
Primero Primaria C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 6000
1127
3a ir 3b klasė Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 6000
1128
1ºB Colegio Argantonio Cádiz 5900
1129
Mrs. Watts's Grade 1 Woodcrest Public School 5900
1130
3-В Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 5900
1131
Α1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 5900
1132
6 - МТ Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 5900
1133
ДП "Бджілка" Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 5900
1134
Ν3, Μαρίνα Παπατζανάκη Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 5800
1135
klasa 3 Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 5800
1136
1 -В Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 5800
1137
2º Clase Argeme CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 5800
1138
Test Class Test School Test 5800
1139
2-A Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 5800
1140
Claas 3A 5800
1141
4 Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 5800
1142
2-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 5800
1143
4 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 5800
1144
2 Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 5800
1145
Clasa a II- a A Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 5700
1146
3 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5700
1147
1-I Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 5700
1148
2 Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 5700
1149
2 Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 5700
1150
6 група 2Б и 2В клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 5700
1151
Turma 18 EB1 do Painho Rua das Escolas 5700
1152
1 опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 5700
1153
4 клас Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 5600
1154
PREGATITOARE C FLUTURASII NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5600
1155
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 5600
1156
Klasa 5c SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 5600
1157
0-8 Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 5600
1158
2-Д НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 5600
1159
PREGATITOARE CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 5600
1160
Gr 1 to 6 Stone House Elliot 5500
1161
2-А Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 5500
1162
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 5500
1163
3A Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 5500
1164
2-В КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 5500
1165
4 Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 5500
1166
Żyrafy Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 5500
1167
Ґердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 5500
1168
2 клас ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 5500
1169
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 5500
1170
Grupa 3 Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 5500
1171
klasa 1c Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 5500
1172
Ernestos "Gataučiukų" klasė Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 5500
1173
O b Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 5500
1174
1-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 5500
1175
1-А класс Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 5500
1176
PP BRZEZIN PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 5500
1177
6 клас Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 5500
1178
grupa VI Przedszkole nr 52 Lublin 5500
1179
tercia Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 5500
1180
a II a A Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5500
1181
1 клас гімназія симоненка львів 5500
1182
старший дошкільний вік Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 5500
1183
Clasa a III-a A Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5500
1184
3 Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 5500
1185
3 klasė Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 5500
1186
8a Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 5500
1187
2 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 5400
1188
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 5400
1189
3-Б класс школа №248 Tashkent 5400
1190
Clas 2D Best School Grosswinternheim 5400
1191
clasa a II a Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 5400
1192
klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 5400
1193
Lienka Materská škola Lienka Veľké Orvište 5400
1194
Νήπια- προνήπια 2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 5400
1195
II A SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 5400
1196
Elementary Grade 1 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5400
1197
2-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 5400
1198
A3 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 5400
1199
1-А Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5400
1200
Zvončeky Materská škola, Kysucká 9 Senec 5400
1201
3b Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 5400
1202
1-В Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5400
1203
1 клас Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 5400
1204
Α' Τμήμα 29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 5400
1205
2-Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 5400
1206
CLASA III B Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5400
1207
Žabky Materská škola Žehra 10 5400
1208
2-б Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 5400
1209
4 Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 5400
1210
IX C Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 5300
1211
1º Clase Argeme CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 5300
1212
1-Б ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 5300
1213
klasa 3c Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 5300
1214
6a Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 5300
1215
3.A Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 5300
1216
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 5300
1217
3C Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 5300
1218
5 Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5300
1219
3.C Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 5300
1220
Антоніна ЦР Студія Щастя Ужгород 5300
1221
1º A CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 5300
1222
Grade 1 - T.Peckham Rallim Prep Cape Town 5300
1223
Α ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 5300
1224
1 клас Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 5300
1225
2 Г клас - ЦДО 7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 5300
1226
3º Primaria Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 5300
1227
2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 5300
1228
Klasa 2 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 5300
1229
Νηπια-Προνήπια 6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 5300
1230
Misie Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 5300
1231
TERCERO B CEIP TRAJANO MÉRIDA 5300
1232
2.B Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 5300
1233
2 E Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 5300
1234
1-Б Росток Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 5200
1235
klasa II Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 5200
1236
Мадагаскар Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 5200
1237
Klasa III Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 5200
1238
1-Б Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 5200
1239
Pregatitoare B COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 5200
1240
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 5200
1241
Tropiciele Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 5200
1242
4-< РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 5200
1243
CLASA PREGATITOARE B Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5200
1244
Збірний ЦР Студія Щастя Ужгород 5200
1245
3-В КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 5200
1246
IV A Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 5200
1247
1A ICS Da Vinci Cornaredo 5200
1248
Початкова школа НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 5200
1249
3 A LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 5200
1250
Γ1 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 5200
1251
Ξωτικά Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 5200
1252
mokytojos Hildos 3b klasė 2020-2021m. Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 5200
1253
1 клас Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 5200
1254
2-Г Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 5200
1255
1ºB CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 5200
1256
včielky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 5200
1257
Δ΄ ΤΑΞΗ 2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 5200
1258
Clasa Raze de soare Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 5200
1259
5200
1260
Joniškio r. Gasčiūnų pagr. mokykla 3 kl 2021m. Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 5200
1261
VII.A Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 5200
1262
2- б клас Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 5200
1263
2.A Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 5200
1264
1 -Б Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 5200
1265
1-А Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 5200
1266
4-а Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 5200
1267
Primero A CEIP TRAJANO MÉRIDA 5100
1268
6C Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 5100
1269
Klasa 3 Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 5100
1270
4.º ano B Colégio João Paulo II Braga 5100
1271
8b Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 5100
1272
Grade2E1 - CI. Van Dyk Vaalpark Primary Sasolburg 5100
1273
Clasa 2B Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 5100
1274
2º B Sagrado Corazón Maracena (Granada) 5100
1275
AKADEMIK SMŠ AKADEMIK Košice 5100
1276
3-Д Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 5100
1277
ΣΤ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 5100
1278
clasa 2 Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 5100
1279
6C Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 5100
1280
grupa IV, V, VI Przedszkole nr 52 Lublin 5100
1281
1-B Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 5100
1282
GRUPA MARE GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 5100
1283
Lienková trieda Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 5100
1284
Clasa Prichindeilor Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 5100
1285
1.B ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 5100
1286
Elementary Grade 5 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5100
1287
3 клас. Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 5100
1288
2-Г Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 5100
1289
2-Б Бурштинський НВК м. Бурштин 5100
1290
Grupa III Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 5100
1291
Α1 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5100
1292
8 Горішненський ліцей с. Горішнє 5100
1293
3 -A РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 5100
1294
Τμήμα 1 30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5100
1295
a IV-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 5100
1296
5-А Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 5100
1297
Grupa Mijlocie Buburuzele Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5100
1298
Joniškio r. Kriukų pagrindinės mokyklos trečiokai Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 5100
1299
V C SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 5100
1300
3°B CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 5100
1301
a-IV-a A Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 5100
1302
Graad 0A1 - Sierrie Prinsloo Vaalpark Primary Sasolburg 5100
1303
1º Primaria Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 5100
1304
4-Б Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 5100
1305
klasa 2h Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 5100
1306
Grupa mare Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 5100
1307
3-Б РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 5100
1308
LOGOPEDIE CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 5100
1309
test test test 5100
1310
NEIL 2 ΜΑΡΙΑ ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 5100
1311
1A Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 5100
1312
CLASA II B Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5100
1313
4.A ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 5100
1314
2 клас Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 5100
1315
3 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 5100
1316
II B Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 5100
1317
4 Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 5100
1318
CLASA a IV a Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 5100
1319
3ºB_CO EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 5100
1320
Sub forma unei clase G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 5100
1321
1-Б клас Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 5100
1322
1-Вклас Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 5100
1323
4-Б Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 5100
1324
4 Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 5100
1325
1-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 5100
1326
Mrs Smit Class 2B Lithuania Test School 1 Vilnius 5100
1327
1A Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 5100
1328
2. Б. Всезнайки "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 5100
1329
НУШенята 3 Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 5100
1330
3-В Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5100
1331
A1 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 5100
1332
1-4 клас Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 5100
1333
Α τμήμα Νηπιαγωγειου 1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 5100
1334
Νήπια 84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5100
1335
1 клас Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 5100
1336
Ολοήμερο Τμήμα 8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 5100
1337
1-А Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 5100
1338
2-A Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 5100
1339
3 Б ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 5100
1340
2-А Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 5100
1341
Včielky CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 5100
1342
2 клас "НУШенята" Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 5100
1343
Τμήμα 2 Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 5100
1344
Clasa a II-aB Școala Gimnazială Nr. 96 București 5100
1345
Δ2 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5100
1346
1 - А Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 5100
1347
Clasa a IV-a A, BOBOCI ISTETI Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 5100
1348
Νήπια Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 5100
1349
Clasa IV B Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5100
1350
Grupa Steluțelor Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 5100
1351
Διαδικτυακή τάξη Διαδικτυακή εφαρμογή 5100
1352
Klasa 2 D Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 5100
1353
Sowy Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 5000
1354
Elementary Grade 3 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5000
1355
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 5000
1356
1 Б ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 5000
1357
NUME CLASA(EX:1B,1C,2D) ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 5000
1358
Clasa I Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 5000
1359
SPO Class Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1360
Słoneczka Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 5000
1361
4.D ZŠ s MŠ Hurbanova 27 5000
1362
Τμήμα 2 30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
1363
test test test 5000
1364
test test test 5000
1365
3 Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 5000
1366
B ΄ ταξη Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 5000
1367
Α' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 5000
1368
3-Б Судилківський ліцей с.Судилків 5000
1369
3a Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 5000
1370
2 Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 5000
1371
4.C Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 5000
1372
4-А Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 5000
1373
Zerówka Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 5000
1374
Kindergarten Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5000
1375
clasa a II-a A Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 5000
1376
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 5000
1377
3-Б Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 5000
1378
Grade 3B - E. De Jager Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1379
Clasa a III-a C Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 5000
1380
5000
1381
Giraffe Class Skukuza ECD Centre Skukuza 5000
1382
3-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 5000
1383
ΣΤ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 5000
1384
Grade 0E1 - M.Venter Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1385
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 5000
1386
2A Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 5000
1387
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 5000
1388
Clasa a III-a A Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 5000
1389
Τ1 και Τ2 8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 5000
1390
Нушенята 3-Д класу Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 5000
1391
3 B Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 5000
1392
Clasa I D Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 5000
1393
Gwiazdy Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 5000
1394
Grade 2 - D. Macmillan Rallim Prep Cape Town 5000
1395
Scoala generala nr 1 București 5000
1396
4 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 5000
1397
Hippo Class Skukuza ECD Centre Skukuza 5000
1398
3º E.P. B C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 5000
1399
Grupa PLANETY Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 5000
1400
0 a Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 5000
1401
MĄDRE SÓWKI Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 5000
1402
1b Scoala generala nr 1 București 5000
1403
A Class 5000
1404
Oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 5000
1405
druga/trzecia Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 5000
1406
3-А класс школа №248 Tashkent 5000
1407
CATL CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 5000
1408
Bush Babies Skukuza ECD Centre Skukuza 5000
1409
3 клас КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 5000
1410
2B Thinkglobal Lviv Львів 5000
1411
4.A Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 5000
1412
Class 3 B 5000
1413
2°A Colegio Argantonio Cádiz 5000
1414
1-А Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5000
1415
1º B Sagrado Corazón Maracena (Granada) 5000
1416
La Salle San Rafael Madrid 5000
1417
1.-4. ročník Priechod Základná škola Trebišov 5000
1418
II Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 5000
1419
1-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 5000
1420
1 b Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 5000
1421
2-Б Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 5000
1422
Α' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1423
1 Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 5000
1424
ŠKD-Chrabromil ZŠ Pugačevova Humenné 5000
1425
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5000
1426
A1 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 5000
1427
4-А Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 5000
1428
ΣΤ' Δημοτικού Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 5000
1429
2-А Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 5000
1430
1 клас Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 5000
1431
4 клас Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 5000
1432
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 5000
1433
Grade 0E2 - B. Gouws Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1434
Clasa a IV C Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 5000
1435
2-A the best hight shool Towt 5000
1436
Grădinița Nr2. Curcani. Grupa mijlocie - Micii CERCETASI"Lupisori" Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 5000
1437
Α2 Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 5000
1438
Grade2E2 - R. Du Plessis Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1439
1-Б Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 5000
1440
KLASA ÓSMA Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 5000
1441
Γ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 5000
1442
2º A Sagrado Corazón Maracena (Granada) 5000
1443
klasa 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 5000
1444
2 Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 5000
1445
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 5000
1446
III C Școala Tudor Arghezi București București 5000
1447
Α2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 5000
1448
klasa III Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 5000
1449
2-А Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 5000
1450
Žabky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 5000
1451
ΣΤ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1452
Γ3 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 5000
1453
Grupa mare ,,Scufița roșie" G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 5000
1454
2-б Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 5000
1455
klasa 1a,1b Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 5000
1456
Grupa 0B Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 5000
1457
Albinute Gimnazială nr 188 Bucuresti 5000
1458
Pregatitoare B SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 5000
1459
DECROLY ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΒΒΑΣ ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 5000
1460
Нвк н 2 ліцей Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 5000
1461
Średniaki Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 5000
1462
Γ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1463
2º EPO-B: Seño Mar CDP: Santo Domingo Granada 5000
1464
6.trieda MŠ ZŠ s MŠ Hurbanova 27 5000
1465
3-б Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 5000
1466
II. B Základná škola Blatné Blatné 5000
1467
MONTESSORI Κ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 5000
1468
4 - В Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 5000
1469
Ε' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1470
A' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 5000
1471
1-Б КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 5000
1472
klasa 3i Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 5000
1473
Klasa I B Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 5000
1474
Δ' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 5000
1475
3ºB GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 5000
1476
I a Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 5000
1477
Grupa mare Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 5000
1478
3.A ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 5000
1479
2a Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 5000
1480
3º A CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 5000
1481
Α2 3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 5000
1482
2º Primaria Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 5000
1483
Clasa a IX a Bocațional Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 5000
1484
0A2 - C. Zeeman Vaalpark Primary Sasolburg 5000
1485
5-latki Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 5000
1486
Δ' Δημοτικού Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 5000
1487
Πρωινό τμήμα 2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 5000
1488
Múdre sovičky Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 5000
1489
Ολοήμερο 2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 5000
1490
Ciclul primar Clasa Pregătitoare - IV Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 5000
1491
Ειδικό Πειραματικό Δ.Σ. Ρόδου ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 5000
1492
Τμημα Α2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1493
klasa 1g Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 5000
1494
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 5000
1495
4a Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 5000
1496
Segundo B CEIP TRAJANO MÉRIDA 5000
1497
3º.2 Clase Argeme CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 5000
1498
3 клас Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 5000
1499
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 5000
1500
Grupa mare Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 5000
1501
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 5000
1502
3 клас Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 5000
1503
3-Б Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 5000
1504
3 ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 5000
1505
2 клас Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 5000
1506
3-Б Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 5000
1507
4-Б Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 5000
1508
4- А Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 5000
1509
Артем Бровко "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 5000
1510
Žagarės "Vyšniukas" Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 5000
1511
Joniškio vaikų darželis "Vyturėlis" priešmokyklinė "Bitučių" grupė Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 5000
1512
I B Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 5000
1513
1-3 Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 5000
1514
3- Б Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 5000
1515
Στ2 2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 5000
1516
CP D Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1517
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 5000
1518
3 Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 5000
1519
6 клас Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 5000
1520
2 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 5000
1521
Clasa II C Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1522
1 А Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 5000
1523
Старша група " Ромашка" Сімерський ДНЗ Село Сімер 5000
1524
1-А клас Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 5000
1525
2-В Ліцей "Інтелект" Львів 5000
1526
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 5000
1527
Дослідники Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 5000
1528
Ic Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 5000
1529
5 клас Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 5000
1530
2-Б Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 5000
1531
9 група- 3 б,в клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 5000
1532
5 B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 5000
1533
Clasa a IV a A- Veveritele Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 5000
1534
1 клас Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 5000
1535
clasa aIII-a E NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1536
4-А ЗОШ№3 Рівне 5000
1537
1-В клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 5000
1538
1-Б Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 5000
1539
4-А Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
1540
4 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 5000
1541
Clasa a IV-a H Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1542
4-6 Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 5000
1543
Πρωινό τμήμα ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 5000
1544
Trieda č. 2 Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 5000
1545
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 5000
1546
0c Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
1547
clasa I D NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1548
2-Б Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 5000
1549
CP C Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1550
Τμήμα 2 3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 5000
1551
Реджики Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 5000
1552
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 5000
1553
Šiestaci Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 5000
1554
2 C LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 5000
1555
tercia Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 5000
1556
3-А клас Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 5000
1557
3 клас Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 5000
1558
2 Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 5000
1559
2 клас Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 5000
1560
Prova 2 Escola Gracia Prueba Barcelona 5000
1561
3 б Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 5000
1562
1b Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 5000
1563
3 Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 5000
1564
3º B CEIP GUADIANA BADAJOZ 5000
1565
Орли Пласт - Національна скаутська організація України Київ 5000
1566
a II a CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 5000
1567
4- Б Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 5000
1568
5 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 5000
1569
2а клас СУ Васил Левски 5000
1570
11 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 5000
1571
1-4 класи КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 5000
1572
Elementary Grade 2 Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 5000
1573
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupė Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 5000
1574
7 Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 5000
1575
сонечка Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
1576
3.А клас СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 5000
1577
1.A Základná škola Košice 5000
1578
1 - А Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 5000
1579
3-4 клас Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 5000
1580
1-В Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 5000
1581
3 klasė Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 5000
1582
СУ Васил Левски 5000
1583
10 група 3 клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 5000
1584
I A Amicii Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 5000
1585
CP A Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1586
4 Б клас Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 5000
1587
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 5000
1588
Słoneczka Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 5000
1589
Pregatitoare Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 5000
1590
1 - Г ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 5000
1591
3-Г Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 5000
1592
1A Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 5000
1593
3 клас КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 5000
1594
1-В Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 5000
1595
5-Б Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 5000
1596
2-Б Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 5000
1597
3 клас Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 5000
1598
1 Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 5000
1599
Рій Колібрики Пласт - Національна скаутська організація України Київ 5000
1600
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 5000
1601
1-Д Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 5000
1602
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5000
1603
2 Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 5000
1604
Рій "Сузір'я Кассіопея" Пласт - Національна скаутська організація України Київ 5000
1605
1-а ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 5000
1606
Clasa a III a C Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 5000
1607
2 клас Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 5000
1608
10 A Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 5000
1609
1(5)-Д Одеської гімназії №5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 5000
1610
3 клас Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 5000
1611
IIIC Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 5000
1612
PRIMERO B CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5000
1613
3B Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 5000
1614
Sovičky Materská škola Žehra 10 5000
1615
Druháci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 5000
1616
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 5000
1617
1a Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 5000
1618
2 Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 5000
1619
2 D Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
1620
Смаколики "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 5000
1621
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 5000
1622
1 клас КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 5000
1623
Grupa III A Motylki Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 5000
1624
3 клас КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 5000
1625
2 Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 5000
1626
7клас Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 5000
1627
5 клас Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 5000
1628
4-А Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 5000
1629
klasa III Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 5000
1630
IV E Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
1631
Klasa 4a Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 5000
1632
2 Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 5000
1633
klasa VII Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 5000
1634
Grupa Fluturasilor Gradinita nr. 137 Bucuresti 5000
1635
Ε Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 5000
1636
klasa druga Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 5000
1637
Tretiaci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 5000
1638
Super 14 14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 5000
1639
Usilovné mravčeky Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 5000
1640
3a Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 5000
1641
motýliky Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 5000
1642
Β5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1643
Odkrywcy Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 5000
1644
klasa 3a,b Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 5000
1645
Ε' Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 5000
1646
1º B CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 5000
1647
Τμήμα 2 9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 5000
1648
3-А Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 5000
1649
4-Б Бурштинський НВК м. Бурштин 5000
1650
ΣΤ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 5000
1651
3ºA CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 5000
1652
Νηπιαγωγείο The Key Creative School Θεσσαλονίκη 5000
1653
0 c Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 5000
1654
3.A Základná škola Ilava 5000
1655
1-МО Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 5000
1656
A III a Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 5000
1657
2-A Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 5000
1658
Γ' Τάξη 106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
1659
klasa IV Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 5000
1660
3-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 5000
1661
Červená trieda MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 5000
1662
Grupa Mare (Grupa Fluturașilor), G.P.N. Nr.2 Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 5000
1663
3-Г загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 5000
1664
Clasa a III-a Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 5000
1665
1-А Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 5000
1666
4 клас Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 5000
1667
2 - Б клас Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 5000
1668
1(5)-Г Гімназія №5 Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 5000
1669
4 В Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 5000
1670
2 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 5000
1671
Clasa Fast Heroes Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 5000
1672
clasa I B NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1673
2 клас Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 5000
1674
1-4 клас Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 5000
1675
III B Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 5000
1676
CP B- Clasa movisorilor NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1677
Clasa a III-a B Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 5000
1678
4-Б клас Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 5000
1679
3-A Best School Grosswinternheim 5000
1680
1-А загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 5000
1681
2 b Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 5000
1682
Clasa a VIA Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 5000
1683
2-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 5000
1684
2ºA ALGECIRAS COPIA Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 5000
1685
clasa a IV-a F Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 5000
1686
IV B Minioni Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 5000
1687
3-Г Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 5000
1688
4-Б клас Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 5000
1689
1 клас Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 5000
1690
Clasa I Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 5000
1691
Priešmokyklinė grupė Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 5000
1692
2 Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 5000
1693
2-В Спеціалізована школа №210 Київ 5000
1694
2 клас Обтівський ліцей с Обтове 5000
1695
3-А кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 5000
1696
4-Б Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 5000
1697
4 клас Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 5000
1698
sovičky IV.A Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 5000
1699
a 6 - a B SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 5000
1700
Clasa I A Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 5000
1701
CLASA PREGATITOARE A Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5000
1702
klasa 1a Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 5000
1703
1 клас Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 5000
1704
GRUPA MARE 4 GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 5000
1705
Grupa Mare 1 GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 5000
1706
4-A Midgard School Kyiv 5000
1707
2 клас Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 5000
1708
2b Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 5000
1709
Ranches 1 JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 5000
1710
3.B Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 5000
1711
2клас Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 5000
1712
GRUPA ALBINUTELOR GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 5000
1713
3-Б клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 5000
1714
Clasa a II- a Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 5000
1715
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 5000
NR.CLASAȘCOALAȚARĂORAȘPUNCTE
1
4.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 7279079
2
3-Б Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 3802487
3
4 Старововчинецький ліцей Чернівці 3541818
4
3-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 1966796
5
4-А Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 1660356
6
4.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 1352006
7
4.B ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 1002671
8
4.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 818215
9
4 клас Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 598821
10
1-Я Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 570043
11
1.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 511687
12
4.B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 475700
13
3.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 464979
14
2-А Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 433283
15
3-А клас Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 424784
16
Clasa a 4a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 418897
17
3-В клас Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 411253
18
clasa a IV-a C Delfinasii NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 411092
19
3.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 402251
20
1-А Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 400204
21
3 Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 396978
22
Clasa a 7a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 389126
23
3-Б КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 388238
24
Суперкоманда Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 376177
25
Tretiaci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 370666
26
3-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 364657
27
2.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 364651
28
1-В Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 362911
29
3.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 358371
30
4.B ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 350685
31
Materská škola Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 346359
32
2-А КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 345819
33
1.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 341036
34
Klasa 3C Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 333392
35
2.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 333109
36
2.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 330758
37
4.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 322993
38
1.D ZŠ s MŠ Hurbanova 27 314922
39
4-Д КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 310963
40
2-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 308782
41
4-Б КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 307728
42
2-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 300461
43
2-А Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 300286
44
4-Б клас Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 299616
45
Clasa a II-a B Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 298709
46
2-В Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 293906
47
2.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 289912
48
2 клас Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 288850
49
1-в Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 287295
50
2-А Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 284340
51
1 В Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 283939
52
Clasa a IIIa B Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 283357
53
klasa2b Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 279138
54
Tretiaci Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 278123
55
ΝΗΠΙΑ Α Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 274484
56
3.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 274010
57
ΠΡΟΝΗΠΙΑ Α Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 265763
58
1 клас КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 264765
59
3-В Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 262923
60
3a Šerkšniukai "Saulė" Joniškis 259163
61
clasa a IV-a C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 257735
62
1-4 Орелецька гімназія Село Орелець 256754
63
4-В Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 252411
64
4.A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 252409
65
Δ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 250498
66
Prváci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 248304
67
2.A Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 246552
68
2-Д Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 245877
69
SKB5b SP Wydminy Wydminy 244089
70
2.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 244000
71
1.C Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 243328
72
1.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 242811
73
4-В Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 242069
74
a VI - a B Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 239034
75
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 238951
76
3 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 237523
77
2- Г КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 236258
78
2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 233288
79
Clasa a IV-a B Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 232890
80
CAMPIONII-4C Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 228887
81
II.A Zssmš Margecany Margecany 224450
82
΄Τάξη κ. Βάνας Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 220540
83
2-A Розумники Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 220224
84
2- А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 217935
85
9 клас Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 217024
86
1-Д РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 214925
87
3.B rybičky ZŠ Mierová 46 Bratislava 212215
88
IV B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 211987
89
1.A ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 211960
90
Розумники 3-В Заставнівська гімназія Заставна 211629
91
1 klasė, mokytoja Asta Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 210140
92
3 - А Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 209809
93
1-А Росток Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 208600
94
3 Зороківський ліцей С. Зороків, 207854
95
2 клас Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 207574
96
1-Г КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 207140
97
2C balsiukai "Saulė" Joniškis 205966
98
2.A Základná škola Rudňany Rudňany 205399
99
1- А Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 205382
100
4-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 205038
101
CLASA a IV-a D MICKEY MOUSE NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 203986
102
2-В Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 202684
103
1 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 201123
104
1-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 200451
105
2-В Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 200150
106
Klasa IIa i klasa IIIa Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 198273
107
3-В Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 197864
108
Pregatitoare E ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 195089
109
4.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 194437
110
Druháci ZŠ Obyce Obyce 194256
111
4-В Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 193687
112
3.A Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 191752
113
2-В КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 190781
114
2-А Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 189879
115
Exploratorii 4E Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 189520
116
Τάξη κ. Αλκμήνης Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 189006
117
1ο Τμήμα 16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 186746
118
Клас Супергероїв Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 184369
119
4.X Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 183124
120
3c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 180788
121
1-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 179021
122
SKB5a SP Wydminy Wydminy 178706
123
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" , "Nykštukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 178213
124
2-Б Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 177017
125
1 - Б Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 175841
126
1 - Б Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 175567
127
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 174477
128
2-В клас Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 172834
129
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 172192
130
3B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 171835
131
3.A ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 171703
132
Los Increíbles 2ºA Ceip Francisco Valdés Don Benito 170711
133
1-В Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 167989
134
a VI - a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 167144
135
Παιδικοραμα Προνηπια Γ Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 167009
136
clasa aIII-a A Albinutele NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 166596
137
2.A Základná škola sv. Mikuláša Prešov 165573
138
3 - А Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 165399
139
Mikalinos Puidokienės 3a klasė 2020-2021 m.m. Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 164713
140
2b - Silinskiukai "Saulė" Joniškis 164438
141
Τάξη Ειδικού Γυμνασίου και Λυκείου ΕΑΕ κωφών και βαρηκόων Θεσσαλονίκης ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 163595
142
4-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 163413
143
Α΄ ΤΜΗΜΑ / ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 163388
144
4 - Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 162873
145
Clasa pregatitoare B Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 162006
146
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas", "Ežiukų" gr. Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 161719
147
3-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 161477
148
2 - А Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 161312
149
Παιδικόραμα Προνήπια Β' Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 161299
150
2ο Τμήμα 16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 161298
151
2°C Ceip Francisco Valdés Don Benito 158953
152
2ºA CEIP Alba Plata Cáceres 158405
153
Kuriatka Materská škola Zohor Zohor 158239
154
Clasa a 6a Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 158192
155
2.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 157991
156
Demitrovci ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 156590
157
3.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 155713
158
Druháci ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 155112
159
4 КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 154296
160
2- А Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 153852
161
2-В Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 153848
162
Öko osztály/4.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 153047
163
3.A Základná škola v Kriváni Kriváň 152818
164
3 - cуперБ Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 152264
165
3-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 151626
166
2-Е Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 150479
167
Štvrtáci ZŠ Obyce Obyce 150303
168
4.C ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 149158
169
Sovičky 2.A Základná škola s MŠ Likavka Likavka 147910
170
2°A CEIP MIRAMAR San Fernando 147352
171
clasa a III-a D NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 147080
172
3-A Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 147059
173
klasa 7-8 Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 146561
174
🐯 Tygryski Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 145725
175
Clasa pregătitoare C Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 145215
176
2-А Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 144572
177
1-A Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 143651
178
Bustighera 4 A I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 143397
179
1A Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 143259
180
4-A Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 143042
181
Joniškio ,,Saulės'' pagrindinės mokyklos, mokytojos Jolantos, 3c klasė "Saulė" Joniškis 140138
182
3 Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 139942
183
Намистинки Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 139685
184
3ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 139617
185
4. A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 139525
186
2.A Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 138978
187
3-А Бурштинський НВК м. Бурштин 138923
188
1-А Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 138867
189
a V - a A Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 138799
190
3 C LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 137446
191
ΝΗΠΙΑ Β Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 136993
192
4 А Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 136951
193
1 Б Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 136903
194
3-Б КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 136473
195
2-А Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 135397
196
Γ5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 134873
197
III F Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 134640
198
III E Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 132562
199
3-Ж КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 132521
200
SmartKids Midgard School Kyiv 132113
201
Los superhéroes de 2°D Ceip Francisco Valdés Don Benito 131861
202
Clasa I C Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 131748
203
4ο Τμήμα 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 131490
204
3-Б Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 130936
205
Γ6 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 129950
206
TAJNÍ AGENTI 2. A CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 129510
207
1ºA Primaria Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 129359
208
6-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 128925
209
Druháci - Včeličky Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 128749
210
Vengadores 1ºD Ceip Francisco Valdés Don Benito 127641
211
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 127461
212
3.AB, 4.AB Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 125557
213
Γ΄ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 125396
214
1-В Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 124645
215
4-А Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 123488
216
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 123397
217
2.C Mravce ZŠ Mierová 46 Bratislava 123020
218
1 - 4 клас Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 122738
219
prváci ZŠ Obyce Obyce 122465
220
1-Г Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 121439
221
klasa 1 Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 120619
222
3º Educación Primaria Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 120538
223
2 клас Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 119838
224
3 клас Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 119483
225
P1A CEIP Alba Plata Cáceres 118707
226
2-А Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 118151
227
5trieda MŠ Osloboditeľov Humenné 117720
228
Pregatitoare C Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 117220
229
3-A Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 116699
230
IV B Montessori ICS Da Vinci Cornaredo 116622
231
3-В Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 116569
232
3 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 115845
233
4