0
0
CLASAMENT
Poți fi cel mai bun Erou FAST din lume?

Urcă în clasament câștigând puncte cu ajutorul cărților electronice și secțiunilor din tabăra de pregătire și depășindu-ți recordurile personale în cadrul jocurilor online.
FILTRU:
NR.ȘCOALAȚARĂORAȘPUNCTE
1
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
2
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59418
3
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 46192
4
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
5
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
6
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
7
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
8
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
9
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 36200
10
Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
11
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
12
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
13
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 30200
14
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
15
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
16
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
17
Vaalpark Primary Sasolburg 27530
18
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
19
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 25900
20
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25800
21
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
22
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
23
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
24
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
25
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
26
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25100
27
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25100
28
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
29
ICS Da Vinci Cornaredo 25100
30
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
31
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
32
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
33
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
34
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
35
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
36
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
37
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
38
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
39
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
40
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
41
SP Wydminy Wydminy 25000
42
64 школа Ташкент 25000
43
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
44
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
45
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
46
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
47
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
48
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
49
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
50
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
51
Colégio João Paulo II Braga 25000
52
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
53
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
54
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
55
Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
56
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
57
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
58
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
59
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
60
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
61
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
62
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
63
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
64
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
65
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
66
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
67
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
68
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
69
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
70
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
71
Rallim Prep Cape Town 25000
72
Colegio Almedina Córdoba 25000
73
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
74
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
75
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
76
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
77
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
78
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
79
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
80
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
81
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
82
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
83
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
84
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
85
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
86
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
87
ZŠ Obyce Obyce 25000
88
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
89
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
90
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
91
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
92
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
93
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
94
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
95
Henkel škôlka Bratislava 25000
96
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
97
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
98
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
99
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
100
Заставнівська гімназія Заставна 25000
101
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
102
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
103
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
104
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
105
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
106
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
107
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
108
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
109
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
110
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
111
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
112
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
113
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
114
Materská škola Štrba Štrba 25000
115
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
116
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
117
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
118
C.D Santa María Micaela Granada 25000
119
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
120
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
121
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
122
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
123
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
124
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
125
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
126
Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 25000
127
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
128
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
129
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
130
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
131
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
132
Орелецька гімназія Село Орелець 25000
133
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
134
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
135
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
136
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
137
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
138
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
139
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
140
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
141
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
142
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 25000
143
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
144
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
145
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
146
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
147
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
148
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
149
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
150
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
151
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
152
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
153
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
154
Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
155
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
156
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
157
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 25000
158
Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
159
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
160
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
161
Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 25000
162
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
163
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
164
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
165
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
166
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 25000
167
Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
168
Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 25000
169
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
170
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
171
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
172
Одеський НВК 13 Одеса 25000
173
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 25000
174
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
175
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
176
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
177
Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
178
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 25000
179
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
180
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
181
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
182
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
183
Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 25000
184
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
185
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
186
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
187
Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
188
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
189
"Saulė" Joniškis 25000
190
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
191
Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
192
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
193
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25000
194
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
195
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
196
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
197
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
198
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 25000
199
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
200
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
201
Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 25000
202
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
203
Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
204
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
205
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
206
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
207
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
208
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
209
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
210
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
211
Гірський НВК с. Гірське 25000
212
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
213
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
214
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
215
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
216
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
217
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
218
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
219
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
220
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
221
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
222
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
223
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
224
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
225
Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
226
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
227
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
228
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
229
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
230
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
231
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
232
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
233
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
234
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
235
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
236
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
237
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
238
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
239
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
240
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 25000
241
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
242
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
243
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
244
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
245
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
246
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
247
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
248
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
249
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
250
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
251
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
252
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
253
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
254
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
255
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
256
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
257
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
258
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 25000
259
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
260
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
261
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 25000
262
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
263
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
264
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
265
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
266
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
267
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
268
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
269
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
270
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
271
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
272
Midgard School Kyiv 25000
273
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
274
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
275
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
276
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
277
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
278
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
279
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
280
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
281
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
282
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
283
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
284
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
285
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
286
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
287
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
288
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
289
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
290
Escola Prova 2 Barcelona 25000
291
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
292
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25000
293
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
294
СУ Васил Левски 25000
295
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
296
Woodcrest Public School 25000
297
Kingsway Park Public School 25000
298
25000
299
25000
300
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
301
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
302
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
303
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
304
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
305
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
306
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
307
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
308
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 25000
309
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
310
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
311
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
312
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
313
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
314
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
315
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
316
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
317
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
318
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 25000
319
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
320
Základná škola Trebišov 25000
321
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
322
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
323
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
324
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
325
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
326
Duhova škôlka Bratislava 25000
327
EB Mamodeiro Aveiro 25000
328
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
329
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
330
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
331
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
332
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
333
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
334
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
335
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
336
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
337
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
338
Березинський НВК пгт Березине 25000
339
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
340
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
341
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
342
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
343
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
344
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
345
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
346
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
347
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
348
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
349
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
350
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
351
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
352
CEIP Puente Real Badajoz 25000
353
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
354
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
355
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
356
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
357
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25000
358
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
359
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
360
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
361
Gimnaziala Cocoresti colt 25000
362
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
363
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
364
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
365
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25000
366
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
367
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 25000
368
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
369
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
370
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
371
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
372
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
373
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
374
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
375
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
376
Materská škola Zohor Zohor 25000
377
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
378
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 25000
379
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
380
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 25000
381
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
382
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
383
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
384
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
385
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
386
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
387
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
388
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
389
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
390
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
391
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
392
Zssmš Margecany Margecany 25000
393
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
394
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
395
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
396
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
397
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
398
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
399
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
400
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
401
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
402
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
403
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 20500
404
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
405
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
406
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
407
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
408
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
409
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
410
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
411
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
412
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
413
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
414
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
415
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
416
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
417
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
418
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
419
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
420
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
421
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
422
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
423
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
424
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
425
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
426
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
427
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
428
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
429
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
430
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
431
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
432
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
433
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
434
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
435
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
436
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
437
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
438
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
439
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
440
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
441
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
442
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
443
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
444
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
445
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
446
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
447
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
448
Základná škola Košice 20000
449
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
450
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
451
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
452
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
453
гімназія симоненка львів 20000
454
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
455
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
456
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
457
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
458
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
459
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
460
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
461
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
462
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
463
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
464
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
465
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
466
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
467
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
468
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
469
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
470
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
471
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
472
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
473
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
474
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
475
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
476
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
477
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
478
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
479
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
480
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
481
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
482
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
483
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
484
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
485
CDP: Santo Domingo Granada 20000
486
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
487
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
488
Základná škola Blatné Blatné 20000
489
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
490
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
491
Materská škola Holčíkovce 20000
492
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
493
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
494
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
495
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
496
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
497
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
498
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
499
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
500
Základná škola Bratislava 20000
501
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
502
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
503
Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
504
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
505
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
506
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
507
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
508
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
509
Cuciulata, Școala Gimnazială "Aron Pumnul" Cuciulata 20000
510
Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 20000
511
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
512
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
513
tmyschool test 20000
514
smyschool test 20000
515
Fountainhead School Surat 20000
516
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
517
dfg dsfg 20000
518
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
519
DMD Ovi Debrecen 20000
520
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
521
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
522
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
523
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
524
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
525
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
526
Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 20000
527
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
528
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
529
Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 20000
530
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
531
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
532
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 20000
533
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
534
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
535
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
536
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
537
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
538
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
539
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
540
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
541
Thinkglobal Lviv Львів 20000
542
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
543
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
544
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
545
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
546
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
547
Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
548
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
549
ЗОШ№3 Рівне 20000
550
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
551
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
552
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
553
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
554
Stone House Elliot 20000
555
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
556
Stone House Elliot 20000
557
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
558
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
559
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
560
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
561
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
562
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
563
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
564
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
565
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
566
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
567
ЗОШ№3 Рівне 20000
568
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
569
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
570
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
571
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
572
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
573
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
574
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
575
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
576
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
577
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
578
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
579
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
580
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
581
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
582
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
583
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
584
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
585
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
586
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
587
Amor de Dios CÁDIZ 20000
588
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
589
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
590
Colegio Argantonio Cádiz 20000
591
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
592
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
593
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
594
Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 20000
595
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
596
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
597
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
598
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
599
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
600
Základná škola Ilava 20000
601
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
602
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
603
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
604
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
605
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
606
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
607
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
608
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
609
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
610
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
611
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
612
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
613
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
614
test test 20000
615
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
616
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
617
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
618
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
619
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
620
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
621
Обтівський ліцей с Обтове 20000
622
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
623
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
624
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
625
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
626
Onelink Test School 20000
627
Colegiul National "Emil Racovita" Bucuresti 20000
628
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
629
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 20000
630
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
631
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
632
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
633
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
634
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
635
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
636
La Salle San Rafael Madrid 20000
637
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
638
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
639
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
640
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
641
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
642
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
643
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
644
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
645
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 20000
646
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
647
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
648
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
649
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 20000
650
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
651
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
652
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
653
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
654
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
655
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
656
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
657
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
658
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
659
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
660
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
661
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
662
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 20000
663
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
664
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 20000
665
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
666
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
667
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
668
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
669
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
670
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
671
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
672
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
673
Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
674
Grădinița ”Licurici” București 20000
675
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
676
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
677
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
678
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 20000
679
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
680
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
681
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
682
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
683
Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
684
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
685
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
686
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
687
Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
688
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
689
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
690
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
691
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
692
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
693
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
694
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
695
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
696
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
697
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
698
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
699
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
700
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
701
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
702
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
703
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
704
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20000
705
Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
706
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
707
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
708
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
709
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
710
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
711
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
712
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
713
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 20000
714
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
715
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
716
test test 20000
717
Test School Test 20000
718
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
719
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
720
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
721
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
722
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
723
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
724
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
725
test test 20000
726
grape bajkalska 22 20000
727
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
728
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
729
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
730
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
731
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
732
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
733
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
734
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
735
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
736
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
737
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
738
20000
739
20000
740
20000
741
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
742
Best School Grosswinternheim 20000
743
20000
744
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
745
Algonquin Avenue Public School 20000
746
Ecole Gron Morgan Public School 20000
747
Lemland International School Lemland 20000
748
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
749
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
750
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
751
20000
752
школа №248 Tashkent 20000
753
20000
754
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
755
Scoala generala nr 1 București 20000
756
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
757
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
758
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
759
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
760
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
761
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
762
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
763
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
764
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
765
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
766
Școala Tudor Arghezi București București 20000
767
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
768
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
769
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
770
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
771
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
772
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
773
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
774
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
775
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
776
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
777
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
778
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
779
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
780
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
781
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
782
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
783
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
784
Materská škola Žehra 10 20000
785
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
786
Lučenec 20000
787
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
788
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
789
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
790
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
791
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
792
the best hight shool Towt 20000
793
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
794
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
795
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
796
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
797
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
798
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
799
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
800
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
801
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
802
Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
803
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
804
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
805
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
806
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
807
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
808
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
809
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
810
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
811
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
812
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
813
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
814
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
815
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
816
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
817
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
818
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
819
SP6 Ustroń Ustroń 20000
820
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
821
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
822
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
823
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
824
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20000
825
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
826
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
827
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
828
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
829
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
830
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
831
Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
832
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
833
SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
834
Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 20000
835
Onelink Test School 20000
836
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
837
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
838
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
839
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
840
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
841
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
842
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
843
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
844
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
845
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
846
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
847
Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
848
Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
849
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
850
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
851
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 20000
852
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
853
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
854
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
855
Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
856
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
857
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
858
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
859
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
860
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
861
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
862
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
863
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
864
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
865
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
866
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
867
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
868
ТЕСТ за училище София 20000
869
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
870
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
871
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
872
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
873
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
874
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 20000
875
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
876
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
877
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
878
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
879
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
880
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 20000
881
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
882
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
883
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
884
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
885
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
886
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
887
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
888
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
889
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
890
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
891
Clubul Copiilor Calafat Calafat 20000
892
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
893
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
894
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
895
Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
896
Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 20000
897
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
898
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
899
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
900
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
901
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
902
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
903
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
904
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
905
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
906
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
907
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
908
Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
909
Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
910
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
911
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
912
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
913
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
914
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
915
Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
916
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
917
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
918
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
919
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 20000
920
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
921
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
922
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
923
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
924
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
925
Griswold Youth Center Jewett City 20000
926
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
927
GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
928
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
929
Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
930
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
931
Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
932
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
933
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
934
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
935
Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 20000
936
Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
937
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
938
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 20000
939
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
940
Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
941
Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
942
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
943
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
944
Gradinita "Floare albastra" bucuresti 20000
945
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
946
Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 20000
947
GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
948
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
949
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
950
Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
951
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ”, CLUJ-NAPOCA CLUJ-NAPOCA 20000
952
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
953
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
954
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
955
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
956
Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
957
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
958
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
959
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
960
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
961
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
962
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
963
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
964
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 20000
965
Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
966
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
967
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
968
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
969
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
970
Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
971
Materská škola Žehra 10 20000
972
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
973
Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 20000
974
GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
975
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
976
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
977
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
978
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
979
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
NR.ȘCOALAȚARĂORAȘPUNCTE
1
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
2
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59418
3
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 46192
4
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
5
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
6
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
7
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
8
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
9
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 36200
10
Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
11
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
12
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
13
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 30200
14
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
15
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
16
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
17
Vaalpark Primary Sasolburg 27530
18
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
19
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 25900
20
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25800
21
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
22
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
23
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
24
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
25
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
26
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25100
27
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25100
28
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
29
ICS Da Vinci Cornaredo 25100
30
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
31
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
32
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
33
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
34
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
35
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
36
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
37
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
38
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
39
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
40
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
41
SP Wydminy Wydminy 25000
42
64 школа Ташкент 25000
43
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
44
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
45
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
46
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
47
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
48
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
49
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
50
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
51
Colégio João Paulo II Braga 25000
52
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
53
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
54
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
55
Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
56
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
57
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
58
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
59
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
60
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
61
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
62
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
63
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
64
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
65
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
66
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
67
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
68
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
69
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
70
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
71
Rallim Prep Cape Town 25000
72
Colegio Almedina Córdoba 25000
73
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
74
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
75
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
76
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
77
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
78
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
79
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
80
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
81
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
82
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
83
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
84
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
85
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
86
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
87
ZŠ Obyce Obyce 25000
88
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
89
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
90
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
91
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
92
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
93
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
94
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
95
Henkel škôlka Bratislava 25000
96
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
97
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
98
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
99
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
100
Заставнівська гімназія Заставна 25000
101
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
102
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
103
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
104
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
105
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
106
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
107
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
108
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
109
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
110
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
111
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
112
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
113
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
114
Materská škola Štrba Štrba 25000
115
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
116
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
117
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
118
C.D Santa María Micaela Granada 25000
119
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
120
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
121
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
122
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
123
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
124
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
125
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
126
Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 25000
127
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
128
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
129
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
130
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
131
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
132
Орелецька гімназія Село Орелець 25000
133
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
134
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
135
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
136
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
137
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
138
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
139
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
140
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
141
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
142
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 25000
143
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
144
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
145
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
146
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
147
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
148
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
149
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
150
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
151
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
152
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
153
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
154
Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
155
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
156
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
157
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 25000
158
Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
159
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
160
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
161
Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 25000
162
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
163
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
164
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
165
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
166
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 25000
167
Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
168
Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 25000
169
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
170
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
171
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
172
Одеський НВК 13 Одеса 25000
173
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 25000
174
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
175
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
176
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
177
Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
178
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 25000
179
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
180
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
181
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
182
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
183
Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 25000
184
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
185
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
186
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
187
Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
188
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
189
"Saulė" Joniškis 25000
190
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
191
Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
192
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
193
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25000
194
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
195
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
196
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
197
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
198
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 25000
199
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
200
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
201
Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 25000
202
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
203
Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
204
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
205
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
206
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
207
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
208
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
209
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
210
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
211
Гірський НВК с. Гірське 25000
212
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
213
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
214
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
215
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
216
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
217
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
218
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
219
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
220
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
221
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
222
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
223
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
224
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
225
Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
226
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
227
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
228
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
229
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
230
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
231
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
232
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
233
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
234
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
235
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
236
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
237
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
238
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
239
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
240
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 25000
241
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
242
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
243
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
244
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
245
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
246
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
247
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
248
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
249
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
250
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
251
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
252
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
253
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
254
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
255
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
256
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
257
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
258
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 25000
259
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
260
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
261
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 25000
262
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
263
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
264
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
265
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
266
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
267
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
268
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
269
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
270
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
271
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
272
Midgard School Kyiv 25000
273
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
274
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
275
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
276
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
277
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
278
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
279
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
280
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
281
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
282
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
283
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
284
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
285
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
286
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
287
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
288
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
289
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
290
Escola Prova 2 Barcelona 25000
291
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
292
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25000
293
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
294
СУ Васил Левски 25000
295
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
296
Woodcrest Public School 25000
297
Kingsway Park Public School 25000
298
25000
299
25000
300
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
301
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
302
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
303
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
304
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
305
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
306
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
307
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
308
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 25000
309
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
310
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
311
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
312
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
313
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
314
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
315
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
316
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
317
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
318
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 25000
319
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
320
Základná škola Trebišov 25000
321
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
322
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
323
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
324
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
325
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
326
Duhova škôlka Bratislava 25000
327
EB Mamodeiro Aveiro 25000
328
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
329
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
330
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
331
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
332
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
333
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
334
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
335
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
336
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
337
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
338
Березинський НВК пгт Березине 25000
339
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
340
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
341
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
342
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
343
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
344
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
345
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
346
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
347
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
348
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
349
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
350
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
351
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
352
CEIP Puente Real Badajoz 25000
353
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
354
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
355
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
356
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
357
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25000
358
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
359
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
360
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
361
Gimnaziala Cocoresti colt 25000
362
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
363
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
364
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
365
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25000
366
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
367
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 25000
368
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
369
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
370
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
371
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
372
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
373
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
374
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
375
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
376
Materská škola Zohor Zohor 25000
377
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
378
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 25000
379
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
380
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 25000
381
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
382
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
383
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
384
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
385
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
386
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
387
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
388
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
389
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
390
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
391
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
392
Zssmš Margecany Margecany 25000
393
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
394
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
395
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
396
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
397
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
398
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
399
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
400
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
401
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
402
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
403
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 20500
404
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
405
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
406
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
407
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
408
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
409
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
410
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
411
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
412
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
413
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
414
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
415
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
416
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
417
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
418
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
419
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
420
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
421
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
422
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
423
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
424
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
425
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
426
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
427
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
428
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
429
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
430
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
431
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
432
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
433
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
434
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
435
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
436
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
437
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
438
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
439
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
440
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
441
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
442
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
443
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
444
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
445
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
446
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
447
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
448
Základná škola Košice 20000
449
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
450
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
451
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
452
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
453
гімназія симоненка львів 20000
454
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
455
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
456
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
457
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
458
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
459
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
460
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
461
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
462
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
463
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
464
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
465
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
466
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
467
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
468
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
469
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
470
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
471
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
472
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
473
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
474
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
475
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
476
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
477
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
478
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
479
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
480
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
481
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
482
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
483
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
484
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
485
CDP: Santo Domingo Granada 20000
486
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
487
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
488
Základná škola Blatné Blatné 20000
489
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
490
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
491
Materská škola Holčíkovce 20000
492
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
493
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
494
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
495
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
496
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
497
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
498
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
499
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
500
Základná škola Bratislava 20000
501
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
502
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
503
Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
504
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
505
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
506
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
507
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
508
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
509
Cuciulata, Școala Gimnazială "Aron Pumnul" Cuciulata 20000
510
Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 20000
511
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
512
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
513
tmyschool test 20000
514
smyschool test 20000
515
Fountainhead School Surat 20000
516
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
517
dfg dsfg 20000
518
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
519
DMD Ovi Debrecen 20000
520
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
521
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
522
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
523
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
524
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
525
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
526
Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 20000
527
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
528
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
529
Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 20000
530
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
531
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
532
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 20000
533
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
534
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
535
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
536
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
537
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
538
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
539
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
540
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
541
Thinkglobal Lviv Львів 20000
542
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
543
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
544
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
545
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
546
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
547
Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
548
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
549
ЗОШ№3 Рівне 20000
550
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
551
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
552
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
553
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
554
Stone House Elliot 20000
555
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
556
Stone House Elliot 20000
557
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
558
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
559
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
560
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
561
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
562
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
563
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
564
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
565
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
566
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
567
ЗОШ№3 Рівне 20000
568
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
569
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
570
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
571
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
572
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
573
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
574
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
575
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
576
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
577
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
578
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
579
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
580
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
581
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
582
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
583
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
584
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
585
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
586
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
587
Amor de Dios CÁDIZ 20000
588
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
589
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
590
Colegio Argantonio Cádiz 20000
591
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
592
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
593
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
594
Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 20000
595
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
596
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
597
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
598
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
599
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
600
Základná škola Ilava 20000
601
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
602
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
603
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
604
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
605
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
606
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
607
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
608
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
609
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
610
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
611
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
612
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
613
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
614
test test 20000
615
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
616
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
617
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
618
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
619
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
620
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
621
Обтівський ліцей с Обтове 20000
622
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
623
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
624
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
625
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
626
Onelink Test School 20000
627
Colegiul National "Emil Racovita" Bucuresti 20000
628
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
629
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 20000
630
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
631
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
632
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
633
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
634
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
635
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
636
La Salle San Rafael Madrid 20000
637
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
638
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
639
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
640
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
641
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
642
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
643
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
644
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
645
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 20000
646
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
647
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
648
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
649
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 20000
650
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
651
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
652
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
653
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
654
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
655
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
656
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
657
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
658
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
659
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
660
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
661
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
662
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 20000
663
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
664
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 20000
665
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
666
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
667
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
668
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
669
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
670
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
671
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
672
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
673
Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
674
Grădinița ”Licurici” București 20000
675
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
676
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
677
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
678
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 20000
679
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
680
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
681
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
682
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
683
Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
684
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
685
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
686
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
687
Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
688
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
689
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
690
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
691
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
692
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
693
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
694
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
695
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
696
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
697
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
698
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
699
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
700
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
701
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
702
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
703
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
704
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20000
705
Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
706
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
707
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
708
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
709
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
710
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
711
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
712
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
713
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 20000
714
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
715
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
716
test test 20000
717
Test School Test 20000
718
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
719
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
720
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
721
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
722
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
723
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
724
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
725
test test 20000
726
grape bajkalska 22 20000
727
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
728
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
729
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
730
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
731
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
732
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
733
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
734
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
735
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
736
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
737
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
738
20000
739
20000
740
20000
741
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
742
Best School Grosswinternheim 20000
743
20000
744
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
745
Algonquin Avenue Public School 20000
746
Ecole Gron Morgan Public School 20000
747
Lemland International School Lemland 20000
748
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
749
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
750
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
751
20000
752
школа №248 Tashkent 20000
753
20000
754
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
755
Scoala generala nr 1 București 20000
756
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
757
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
758
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
759
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
760
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
761
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
762
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
763
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
764
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
765
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
766
Școala Tudor Arghezi București București 20000
767
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
768
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
769
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
770
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
771
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
772
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
773
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
774
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
775
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
776
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
777
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
778
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
779
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
780
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
781
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
782
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
783
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
784
Materská škola Žehra 10 20000
785
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
786
Lučenec 20000
787
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
788
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
789
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
790
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
791
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
792
the best hight shool Towt 20000
793
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
794
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
795
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
796
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
797
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
798
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
799
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
800
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
801
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
802
Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
803
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
804
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
805
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
806
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
807
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
808
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
809
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
810
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
811
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
812
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
813
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
814
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
815
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
816
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
817
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
818
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
819
SP6 Ustroń Ustroń 20000
820
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
821
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
822
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
823
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
824
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20000
825
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
826
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
827
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
828
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
829
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
830
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
831
Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
832
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
833
SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
834
Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 20000
835
Onelink Test School 20000
836
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
837
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
838
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
839
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
840
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
841
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
842
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
843
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
844
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
845
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
846
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
847
Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
848
Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
849
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
850
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
851
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 20000
852
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
853
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
854
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
855
Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
856
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
857
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
858
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
859
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
860
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
861
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
862
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
863
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
864
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
865
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
866
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
867
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
868
ТЕСТ за училище София 20000
869
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
870
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
871
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
872
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
873
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
874
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 20000
875
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
876
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
877
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
878
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
879
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
880
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 20000
881
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
882
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
883
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
884
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
885
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
886
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
887
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
888
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
889
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
890
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
891
Clubul Copiilor Calafat Calafat 20000
892
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
893
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
894
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
895
Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
896
Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 20000
897
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
898
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
899
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
900
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
901
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
902
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
903
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
904
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
905
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
906
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
907
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
908
Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
909
Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
910
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
911
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
912
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
913
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
914
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
915
Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
916
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
917
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
918
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
919
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 20000
920
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
921
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
922
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
923
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
924
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
925
Griswold Youth Center Jewett City 20000
926
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
927
GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
928
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
929
Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
930
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
931
Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
932
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
933
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
934
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
935
Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 20000
936
Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
937
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
938
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 20000
939
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
940
Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
941
Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
942
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
943
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
944
Gradinita "Floare albastra" bucuresti 20000
945
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
946
Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 20000
947
GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
948
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
949
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
950
Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
951
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ”, CLUJ-NAPOCA CLUJ-NAPOCA 20000
952
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
953
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
954
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
955
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
956
Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
957
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
958
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
959
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
960
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
961
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
962
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
963
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
964
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 20000
965
Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
966
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
967
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
968
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
969
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
970
Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
971
Materská škola Žehra 10 20000
972
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
973
Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 20000
974
GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
975
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
976
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
977
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
978
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
979
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
IMPLICAȚI‑VĂ

DESPRE

FACEȚI CUNOȘTINȚĂ CU EROII

CAMPANIE ÎN ACȚIUNE

COMUNITATE

SOCIAL